Odkurzacz do 250zl

10
paź 3. 2020
Siemka,jaki odkurzacz do domu? Budżet dajmy 250zl.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
10 Komentarzy
Bardzo precyzyjne pytanie. Wezmę szklaną kulę, żeby się domyślić ile masz w domu dywanów i z jakim dużym włosiem.
5200864-1AWO8.jpg
Ludwig03/10/2020 14:09

Bardzo precyzyjne pytanie. Wezmę szklaną kulę, żeby się domyślić ile masz w …Bardzo precyzyjne pytanie. Wezmę szklaną kulę, żeby się domyślić ile masz w domu dywanów i z jakim dużym włosiem.


Jeden z krótkim i kilka ze średnim, jakie znaczenie ma ile dywanów, co możesz polecić?
Beastmilk03/10/2020 14:31

Jeden z krótkim i kilka ze średnim, jakie znaczenie ma ile dywanów, co mo …Jeden z krótkim i kilka ze średnim, jakie znaczenie ma ile dywanów, co możesz polecić?


A to, że do mojego domu, gdzie w każdym z 4 pokoi jest dywan, potrzebuję czegoś co ma moc, żebym nie odkurzał pół dnia, bo odkurzacz za słaby.
Ale jak ktoś ma w mieszkaniu jeden mały dywanik to jakikolwiek odkurzacz mu się sprawdzi.

Najważniejsze żebyście dostali do odkurzacza filtry i worki w jakichś sensownych pieniądzach. Producent jest nieważny. Są też bezworkowe. A moc ssania trzeba sprawdzić samemu, można w sklepie osobiście, można zamówić do domu i zwrócić jeśli będzie za słaby
Edytowane przez: "Ludwig" paź 3.
Ludwig03/10/2020 14:34

A to, że do mojego domu, gdzie w każdym z 4 pokoi jest dywan, potrzebuję cz …A to, że do mojego domu, gdzie w każdym z 4 pokoi jest dywan, potrzebuję czegoś co ma moc, żebym nie odkurzał pół dnia, bo odkurzacz za słaby.Ale jak ktoś ma w mieszkaniu jeden mały dywanik to jakikolwiek odkurzacz mu się sprawdzi.Najważniejsze żebyście dostali do odkurzacza filtry i worki w jakichś sensownych pieniądzach. Producent jest nieważny. Są też bezworkowe. A moc ssania trzeba sprawdzić samemu, można w sklepie osobiście, można zamówić do domu i zwrócić jeśli będzie za słaby


No to dzięki, bardzo pomogłeś. /s
Ja sąsiadce kupiłem jakiś podstawowy Amici, nie pamiętam już jaki, ale poniżej 200 zł. Rwie śmierci tam, że dywan do góry się podnosi.
Ja jak kupowałem 2szt to wybierałem Zelmera ale z pokrętłem z regulacją mocy. Działają dobrze a cena ok 300zl. Proste filtrem HEPA i tanimi workami.
Karcher wd3
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst