Odkurzacz automatyczny - co wybrać?

13
wrz 25.
Drodzy pepperowicze!

Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze najlepszego odkurzacza automatycznego (najlepiej z funkcją mopa). Jest tego obecnie masa, jednak proszę o pomoc w wyborze sensownego.

Kwota - około 1400 zł.

Chciałbym również mieć gwarancję na ten sprzęt.

Z góry dzięki!
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

Grupy

13 Komentarzy
automatyczne robią tak 2879204-iSQNT.jpg
Spoko, nie mam żadnych zwierząt.
Ten Xiaomi jest bez mopa, prawda?

Wolałbym jednak coś z funkcją mopa.
Żona
Szymonzz25/09/2019 20:04

Spoko, nie mam żadnych zwierząt. Ten Xiaomi jest bez mopa, prawda? W …Spoko, nie mam żadnych zwierząt. Ten Xiaomi jest bez mopa, prawda? Wolałbym jednak coś z funkcją mopa.


Jeśli możesz wyjść ponad budżet to taki:
aze.com.pl/pl/…452
Czytałem teraz sporo na temat mopowania i ponoć działa to słabo w odkurzaczach w tej cenie...

To co kupować bez mopa? Tego Xiaomi Mi Vacuum Cleaner, czy jest bardziej sensownego? Cena jak najbardziej mi odpowiada, jednak widzę, że jest już Xiaomi Mi Vacuum Cleaner 2 - czy jest rzeczywiście dużo lepszy od 1?
dwójka ma mopa i chyba wjeżdza na wi
Szymonzz25/09/2019 22:26

Czytałem teraz sporo na temat mopowania i ponoć działa to słabo w odk …Czytałem teraz sporo na temat mopowania i ponoć działa to słabo w odkurzaczach w tej cenie... To co kupować bez mopa? Tego Xiaomi Mi Vacuum Cleaner, czy jest bardziej sensownego? Cena jak najbardziej mi odpowiada, jednak widzę, że jest już Xiaomi Mi Vacuum Cleaner 2 - czy jest rzeczywiście dużo lepszy od 1?


2 ma mopa i chyba wjeżdża na większe przeszkody. Jak nie masz wysokich dywanów i nie będziesz mopa używał to bym brał jedynkę. Coś sensowniejszego żeby jeździł uporządkowanie to raczej ciężko w tym budżecie z jakiejś sprawdzonej firmy. Roomba ale wtedy by trzeba podwoić budżet. Jeszcze jest ewentualnie coś takiego jak DEEBOT możesz sprawdzić lub NEATO. Z kamerą są też Electrolux i Miele. Ale jak chcesz nowe to chyba tylko z tym Xiaomi się zmieścisz w cenie.
S50 z mopem - sprawdza się, lub nowszy model ale bez mopa: 1S. A jak sr kasą to bierz TOP: S6
Pierwsza generacja to już przeżytek, dajmy jej odejść na bardzo zasłużoną emeryturę.

Inne firmy zostawmy w spokoju, niech uczą się robić sprzęt od najlepszych.
Edytowane przez: "Dragon102" wrz 26.
A są już na rynku jakieś ogarniające wyższe progi? Takie na > 3cm?
elen28/09/2019 17:50

A są już na rynku jakieś ogarniające wyższe progi? Takie na > 3cm?


Tak, są, nazywają to listewkami niwelującymi progi, są w Castoramie po kilka zł za próg.
Polecam xiaomi vacum 1. Mam i jestem bardzo zadowolony. Mopowanie to bardziej starcie kurzu a nie mycie podlogi. Dlatego nie wiem czy jest sens doplacac.
Vi4Rus29/09/2019 15:22

Polecam xiaomi vacum 1. Mam i jestem bardzo zadowolony. Mopowanie to …Polecam xiaomi vacum 1. Mam i jestem bardzo zadowolony. Mopowanie to bardziej starcie kurzu a nie mycie podlogi. Dlatego nie wiem czy jest sens doplacac.


Mopowania używam w S5 - sprawdza się i to bardzo (ocena kobity i teściowej). Do ideału brakuje żeby mop sam się zakładał i mył na koniec.
Jedynka ze względu na swoje upośledzenia (brak możliwości zapisywania map), starą konstrukcję i wysoką cenę w porównaniu do najnowszej wersji 1S już jest kompletnie nie opłacalnym wyborem TERAZ.

Wyszedł najświeższy model pod brandem Xiaomi: Xiaomi Mijia 2 w 1, bardzo interesująco wygląda ze względu na algorytm mopa i sterowanie elektroniczne dozowania wody, takich rzeczy dotychczas nie było. Brak narazie sensownych recenzji tego sprzętu, więc trudno polecić na 100%
Edytowane przez: "Dragon102" wrz 29.
Na stany wyszedł Roborock S4 bez mopa, który jest tańszy od S5. Wydaje się on najlepszą opcją jak nie potrzebujesz mopa. Będę na niego polował jak będzie dostępny u Chińczyków.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje