Odkurzacz automatyczny - co wybrać?

16
wrz 25. 2019
Drodzy pepperowicze!

Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze najlepszego odkurzacza automatycznego (najlepiej z funkcją mopa). Jest tego obecnie masa, jednak proszę o pomoc w wyborze sensownego.

Kwota - około 1400 zł.

Chciałbym również mieć gwarancję na ten sprzęt.

Z góry dzięki!
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

Grupy

16 Komentarzy
automatyczne robią tak 2879204-iSQNT.jpg
Spoko, nie mam żadnych zwierząt.
Ten Xiaomi jest bez mopa, prawda?

Wolałbym jednak coś z funkcją mopa.
Żona
Szymonzz25/09/2019 20:04

Spoko, nie mam żadnych zwierząt. Ten Xiaomi jest bez mopa, prawda? W …Spoko, nie mam żadnych zwierząt. Ten Xiaomi jest bez mopa, prawda? Wolałbym jednak coś z funkcją mopa.


Jeśli możesz wyjść ponad budżet to taki:
aze.com.pl/pl/…452
Czytałem teraz sporo na temat mopowania i ponoć działa to słabo w odkurzaczach w tej cenie...

To co kupować bez mopa? Tego Xiaomi Mi Vacuum Cleaner, czy jest bardziej sensownego? Cena jak najbardziej mi odpowiada, jednak widzę, że jest już Xiaomi Mi Vacuum Cleaner 2 - czy jest rzeczywiście dużo lepszy od 1?
dwójka ma mopa i chyba wjeżdza na wi
Szymonzz25/09/2019 22:26

Czytałem teraz sporo na temat mopowania i ponoć działa to słabo w odk …Czytałem teraz sporo na temat mopowania i ponoć działa to słabo w odkurzaczach w tej cenie... To co kupować bez mopa? Tego Xiaomi Mi Vacuum Cleaner, czy jest bardziej sensownego? Cena jak najbardziej mi odpowiada, jednak widzę, że jest już Xiaomi Mi Vacuum Cleaner 2 - czy jest rzeczywiście dużo lepszy od 1?


2 ma mopa i chyba wjeżdża na większe przeszkody. Jak nie masz wysokich dywanów i nie będziesz mopa używał to bym brał jedynkę. Coś sensowniejszego żeby jeździł uporządkowanie to raczej ciężko w tym budżecie z jakiejś sprawdzonej firmy. Roomba ale wtedy by trzeba podwoić budżet. Jeszcze jest ewentualnie coś takiego jak DEEBOT możesz sprawdzić lub NEATO. Z kamerą są też Electrolux i Miele. Ale jak chcesz nowe to chyba tylko z tym Xiaomi się zmieścisz w cenie.
S50 z mopem - sprawdza się, lub nowszy model ale bez mopa: 1S. A jak sr kasą to bierz TOP: S6
Pierwsza generacja to już przeżytek, dajmy jej odejść na bardzo zasłużoną emeryturę.

Inne firmy zostawmy w spokoju, niech uczą się robić sprzęt od najlepszych.
Edytowane przez: "Dragon102" wrz 26. 2019
A są już na rynku jakieś ogarniające wyższe progi? Takie na > 3cm?
elen28/09/2019 17:50

A są już na rynku jakieś ogarniające wyższe progi? Takie na > 3cm?


Tak, są, nazywają to listewkami niwelującymi progi, są w Castoramie po kilka zł za próg.
Polecam xiaomi vacum 1. Mam i jestem bardzo zadowolony. Mopowanie to bardziej starcie kurzu a nie mycie podlogi. Dlatego nie wiem czy jest sens doplacac.
Vi4Rus29/09/2019 15:22

Polecam xiaomi vacum 1. Mam i jestem bardzo zadowolony. Mopowanie to …Polecam xiaomi vacum 1. Mam i jestem bardzo zadowolony. Mopowanie to bardziej starcie kurzu a nie mycie podlogi. Dlatego nie wiem czy jest sens doplacac.


Mopowania używam w S5 - sprawdza się i to bardzo (ocena kobity i teściowej). Do ideału brakuje żeby mop sam się zakładał i mył na koniec.
Jedynka ze względu na swoje upośledzenia (brak możliwości zapisywania map), starą konstrukcję i wysoką cenę w porównaniu do najnowszej wersji 1S już jest kompletnie nie opłacalnym wyborem TERAZ.

Wyszedł najświeższy model pod brandem Xiaomi: Xiaomi Mijia 2 w 1, bardzo interesująco wygląda ze względu na algorytm mopa i sterowanie elektroniczne dozowania wody, takich rzeczy dotychczas nie było. Brak narazie sensownych recenzji tego sprzętu, więc trudno polecić na 100%
Edytowane przez: "Dragon102" wrz 29. 2019
Na stany wyszedł Roborock S4 bez mopa, który jest tańszy od S5. Wydaje się on najlepszą opcją jak nie potrzebujesz mopa. Będę na niego polował jak będzie dostępny u Chińczyków.

Jaki obecnie budżetowy odkurzacz automatyczny jest najlepszym wyborem?
Nie zależy mi na mopowaniu. W mieszkaniu same panele, około 40m^2 do ogarnięcia dla odkurzacza.
Btw jest jakaś strona z porównaniem/rankinkiem w danych przedziałach cenowych co jest najlepszym wyborem?
Jaką wysokość mają stacje dokujące w tych odkurzaczach - nie wiem czy zmieści się pod meblem. A druga sprawa ile cm musi być o bokach żeby wjechał?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje