odbiór w sklepie media expert

maj 18. 2022
Witam, chciałbym zapytać czy przy opcji odbiorze w sklepie jak i płatności przy odbiorze można w dowolnym momencie anulować zamówienie? produkt jest dostępny w tym sklepie. Pytam ponieważ do dzisiaj jest promocja na pewien produkt używając kodu rabatowego i jeszcze nie jestem zdecydowany co do kupna i w ten sposób chciałbym sobie dać więcej czasu. Również mam pytanie ile czasu jest na odbiór takiego zamówienia.
Aktualizacje społecznościowe

7 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika KrucheCiostko
  KrucheCiostko
  NickVolt18/05/2022 21:59

  Jak masz płatność w sklepie, to nie masz 14 dni na zwrot, a sprzęt nie leży …Jak masz płatność w sklepie, to nie masz 14 dni na zwrot, a sprzęt nie leży tam zawsze, tylko po pewnym czasie wraca na magazyny. Jest to zwykle traktowane jako rezerwacja. Najlepiej zapytać na infoliniii.Druga opcja to zapłata online (sposób zapłaty chyba można zmienić) i wtedy masz 14 dni na zwrot - to bardziej bezpieczna opcja, gdy nie jesteś pewien, czy produkt ci pasuje.


  Proszę nie wprowadzać w błąd.
  Na każde zamówienia internetowe jest 14 dni na zwrot, w regulaminie jest wszystko wyjaśnione.
  Dziś zwracałem przedmiot zamówiony przez internet z odbiorem i płatnością w sklepie gotówką, przy zwrocie również otrzymałem gotówkę.
  Zamówiony przedmiot czeka na odbiór przez 3 dni, później wraca do magazynu

  Śmiało zamawiaj, przez te kilka dni zastanów się czy naprawdę tego chcesz a jak nie odbierzesz to nic się nie stanie (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika NickVolt
  NickVolt
  Jak masz płatność w sklepie, to nie masz 14 dni na zwrot, a sprzęt nie leży tam zawsze, tylko po pewnym czasie wraca na magazyny. Jest to zwykle traktowane jako rezerwacja. Najlepiej zapytać na infoliniii.
  Druga opcja to zapłata online (sposób zapłaty chyba można zmienić) i wtedy masz 14 dni na zwrot - to bardziej bezpieczna opcja, gdy nie jesteś pewien, czy produkt ci pasuje.
 3. Awatar użytkownika NickVolt
  NickVolt
  KrucheCiostko18/05/2022 22:23

  Proszę nie wprowadzać w błąd.Na każde zamówienia internetowe jest 14 dni na …Proszę nie wprowadzać w błąd.Na każde zamówienia internetowe jest 14 dni na zwrot, w regulaminie jest wszystko wyjaśnione.Dziś zwracałem przedmiot zamówiony przez internet z odbiorem i płatnością w sklepie gotówką, przy zwrocie również otrzymałem gotówkę.Zamówiony przedmiot czeka na odbiór przez 3 dni, później wraca do magazynu (cheeky)@hlslop Śmiało zamawiaj, przez te kilka dni zastanów się czy naprawdę tego chcesz a jak nie odbierzesz to nic się nie stanie


  W media expert? To może różne oddziały mają różną politykę lub zmieniło się to przez ostatni rok. Rok temu chciałem wziąć telefon przez internet z płatnością i odbiorem w sklepie. Pytałem pracownika i taką właśnie informację otrzymałem, że będzie to traktowane jako rezerwacja i nie będę miał 14 dni na zwrot, więc zapłaciłem przez internet stojąc pod sklepem.
  EDYCJA: Opisana sytuacja dotyczyła opcji odbiór za godzinę.
  W przypadku RTVeuroAGD sklepy są własnością firmy odpowiedzialnej za sklep online. W przypadku Media Expert każdy sklep może mieć innego właściciela i inne ceny niż na stronie. (Edytowano)
 4. Awatar użytkownika Cyn.amon
  Cyn.amon
  Potwierdzam, nawet możesz zobaczyć czy opakowanie jest całe czy nie w sklepie i wtedy decydujesz czy odbierasz, czy mają ci anulować.
 5. Awatar użytkownika hlslop
  hlslop Autor
  Dziękuję za pomoc.
 6. Awatar użytkownika Lukasz_Pietowski
  Lukasz_Pietowski
  A co, gdy zamowilem online z odbiorem w sklepie i już opłaciłem. Towar czeka na odbior, a ja nie odbiore go? Zwracają kase z automatu po upływie jakiegoś czasu, czy jak to działa?
  Awatar użytkownika Cyn.amon
  Cyn.amon
  Tak
Awatar użytkownika