wrz 29. 2020
Czy jest sens sugerować się tym? Przecież można ocenić nic nie kupując.
Aktualizacje społecznościowe
Różne

18 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Bartko1795
  Nie ma sensu, dostałem jedną gwiazdkę bo nie chciałem sprzedać za pół ceny
 2. Awatar użytkownika marek.tomanek
  Zakładka jest nie dopracowana. Sprzedający nie ma możliwości odniesienia się do opinii. Ktoś po alkoholu zadzwonił do mnie i chciał żebym mu przywiózł towar do domu. Odmówiłem, więc napisał że jestem oszustem, niszcząc bezkarnie moje dobre imię, bo taki ma kaprys. TO NIE JEST WPORZĄDKU!!!
 3. Awatar użytkownika Krzychu127
  GorzkieCiastko29/09/2020 17:43

  Ja kupiłem używanego MacBook 15 2015 16GB 512GB amd za ok 4600 zł i od in …Ja kupiłem używanego MacBook 15 2015 16GB 512GB amd za ok 4600 zł i od innej osoby iPhone 8 Plus 256GB za ok 2600 zł To było ponad 1.5 roku temu, kupowałem na olx, przesyłka za pobraniem i „maglowałem” sprzedających, ci co mieli towar i chcieli sprzedać pisali, ci co go nie mieli i kłamali od razu wykruszali się i nie chcieli odpowiadać na trudne pytania.Masę osób w tym okresie zgłosiłem że sprzedają towar którego nie mają.Trafiłem na 2 okazje, towary „nówki” i nie powiem przy tej kasie, było trochę ryzyka, ale się opłacało.


  Teraz sporo jest oszust na telefony. Ja sam kupiłem tak Xiaomi 4a wtedy 220zl. Gościu dał zdjęcie faktury bo tel. kupiła jego matka pielęgniarka. Sprawdziłem i było ok do czasu wplaty. Potem zero kontaktu ale poprzez facebooka znalzlem owa pielęgniarkę i oddala kasę.
 4. Awatar użytkownika Wieslaw_Lizon
  Akceptują wszystkie oceny. Zaczą do mnie wydzwaniać złośliwy numer jacyś oszuści wynajdują numery z ogłoszeń olx i atakują reklamami ofertami wkońcu jak usłyszałem że to znów oni to nie odbierałem telefonu zaraz dostałem za to negatywną ocenę i teraz ludzie nie dzwonią jak wcześniej. Powiem tak że tak się zepsuło olx z tymi ocenami że wolę już przejść na inny portal sprzedażowy niż mam dostawać za czyjąś głupotę lub od konkurencji złe opinie bez sensu byle kto może wystawić Ci opinie nawet jak do Ciebie nie dzwonił.
 5. Awatar użytkownika tomasz.wasilewski
  Oceny wystawiają ci którzy chcą coś kupić za ułamek ceny. Nie zgodzisz sie i już masz negatywa. Nawet jak paluszek prosto każdemu trzymasz to i tak dostaniesz negatywa, bo koleś ma podobny towar jak ty ale droższy. Co ciekawe że wystawiłem negatywy osobom który mi je wystawiły. I co i nic nie dostali negatywnej oceny. To jest oszukańcza manipulacja olx. Niech powstanie jakiś normalny portal a nie te bagno.
 6. Awatar użytkownika Werka_I.
  Właśnie widzę, że nie ma zbytnio sensu się tym sugerować. Otrzymałam tylko jedną opinię ostatnio, najlepszą, a według olx jest to 6,7/10 (większość kupujących jest zadowolona) :D. Dziwny sposób liczenia mają...
 7. Awatar użytkownika marian.piasecki
  marek.tomanek28/02/2021 16:48

  Zakładka jest nie dopracowana. Sprzedający nie ma możliwości odniesienia si …Zakładka jest nie dopracowana. Sprzedający nie ma możliwości odniesienia się do opinii. Ktoś po alkoholu zadzwonił do mnie i chciał żebym mu przywiózł towar do domu. Odmówiłem, więc napisał że jestem oszustem, niszcząc bezkarnie moje dobre imię, bo taki ma kaprys. TO NIE JEST WPORZĄDKU!!!


  Wierze bo moja znajoma ma dziesiątki negatywów dziennie. Typu sprzedający nic nie napisał. Hmm a co miała napisać list miłosny czy co? W olx powinien wejść prokurator bo oszukują w biały dzień.
 8. Awatar użytkownika Krzychu127
  Sam patrzę na staż na olx. Jeśli ktoś ma konto ileś lat to ryzyko jest małe.
  Mnie chciały oszukać osoby które niedawno założyły konta i myślały, że oszustwo jest od kwoty 400.
  W moim przypadku starsza pani w ten sposób chciała dorobić i udawała wysłanie paczki. Dopiero policja pomogła.
  Podobno teraz jest jakaś ochrona przy kupnie do 200 zl i wpłata przez olx.
 9. Awatar użytkownika GorzkieCiastko
  Krzychu12729/09/2020 10:06

  Sam patrzę na staż na olx. Jeśli ktoś ma konto ileś lat to ryzyko jest małe …Sam patrzę na staż na olx. Jeśli ktoś ma konto ileś lat to ryzyko jest małe. Mnie chciały oszukać osoby które niedawno założyły konta i myślały, że oszustwo jest od kwoty 400. W moim przypadku starsza pani w ten sposób chciała dorobić i udawała wysłanie paczki. Dopiero policja pomogła. Podobno teraz jest jakaś ochrona przy kupnie do 200 zl i wpłata przez olx.


  Ja kupiłem używanego MacBook 15 2015 16GB 512GB amd za ok 4600 zł i od innej osoby iPhone 8 Plus 256GB za ok 2600 zł

  To było ponad 1.5 roku temu, kupowałem na olx, przesyłka za pobraniem i „maglowałem” sprzedających, ci co mieli towar i chcieli sprzedać pisali, ci co go nie mieli i kłamali od razu wykruszali się i nie chcieli odpowiadać na trudne pytania.

  Masę osób w tym okresie zgłosiłem że sprzedają towar którego nie mają.

  Trafiłem na 2 okazje, towary „nówki” i nie powiem przy tej kasie, było trochę ryzyka, ale się opłacało.
 10. Awatar użytkownika bolczan
  Wieslaw_Lizon01/02/2021 06:59

  Akceptują wszystkie oceny. Zaczą do mnie wydzwaniać złośliwy numer jacyś os …Akceptują wszystkie oceny. Zaczą do mnie wydzwaniać złośliwy numer jacyś oszuści wynajdują numery z ogłoszeń olx i atakują reklamami ofertami wkońcu jak usłyszałem że to znów oni to nie odbierałem telefonu zaraz dostałem za to negatywną ocenę i teraz ludzie nie dzwonią jak wcześniej. Powiem tak że tak się zepsuło olx z tymi ocenami że wolę już przejść na inny portal sprzedażowy niż mam dostawać za czyjąś głupotę lub od konkurencji złe opinie bez sensu byle kto może wystawić Ci opinie nawet jak do Ciebie nie dzwonił.


  to jest w ogóle porażka. Zadałem typowi parę pytań odnośnie towaru, bo byłem zainteresowany, ale ostatecznie nie kupiłem. A za jakiś czas info od olx żebym ocenił sprzedawcę
 11. Awatar użytkownika marian.piasecki
  System ocen na olx to zwykłe oszustwo. Jeden anonim może ci dać nawet i dziesięć negatywów. Nic nie sprzedaję nic nie kupuję a mam 6 negatywów. A co ciekawe że moje oceny nie ukazują się. Mogę pisać sobie do woli i nic zero. Olx dąży do upadku i żeby sprzedający przenieśli się na allegro lokalnie. Bo to ta sama grupa. Lokalnie a le z całego kraju wiec jakie to lokalne? Zresztą już mnie tam koleś oszukał a allegro umyło rączki. To takie samo rakowisko jak Market place. Aktualne? Aktualne setki pytań dziennie i zero sprzedaży. Dlatego nic nie sprzedaję i nic nie kupuję o 2 lat.
 12. Awatar użytkownika marian.piasecki
  bolczan01/02/2021 08:50

  to jest w ogóle porażka. Zadałem typowi parę pytań odnośnie towaru, bo byłe …to jest w ogóle porażka. Zadałem typowi parę pytań odnośnie towaru, bo byłem zainteresowany, ale ostatecznie nie kupiłem. A za jakiś czas info od olx żebym ocenił sprzedawcę

  Allegro prosi o ocenę sprzedawcy ale olx? Śmierdzi to szwindlem. Stworzyłem nowe konto na olx i sam sobie dawałem negatywy w ilości 30stu. I wiesz ile sie ukazało? Żadna ! Grupa Olx to ta sama grupa co Ottomoto dbają tylko o swoich handlarzy resztę tępią jak mogą. Nie wyróżnisz odpłatnie ogłoszenia to masz pozamiatane. Zaś Marketplace usunął mi ogłoszenie że jest to nie dozwolony przedmiot. Hmm piłka do koszykówki.
 13. Awatar użytkownika Ryszard_Sowa
  Proszę uważać na firmę PRO ALIA Sp. z o.o. ul. Hanasiewicza 19 , która jak się okazuje zajmuje się sprzedażą wybrakowanego towaru i jak wynika z opinii i z bardzo sfatygowanego opakowania mojego artykułu, zwrócony w reklamacjach towar wysyła następnym klientom, reklamacje przedłużając w nieskończoność, a ilość takich opinii świadczy, że jest to standard.
 14. Awatar użytkownika Ludwig
  Krzychu12729/09/2020 18:55

  Teraz sporo jest oszust na telefony. Ja sam kupiłem tak Xiaomi 4a wtedy …Teraz sporo jest oszust na telefony. Ja sam kupiłem tak Xiaomi 4a wtedy 220zl. Gościu dał zdjęcie faktury bo tel. kupiła jego matka pielęgniarka. Sprawdziłem i było ok do czasu wplaty. Potem zero kontaktu ale poprzez facebooka znalzlem owa pielęgniarkę i oddala kasę.


  No a ja kupiłem w 2018 roku też 4a 3-miesięczny, dostałem zdjęcie paragonu z marketu i zrobiliśmy transakcję przez allegro. Można.
 15. Awatar użytkownika Chucky
  Bartko179529/09/2020 22:55

  Nie ma sensu, dostałem jedną gwiazdkę bo nie chciałem sprzedać za pół ceny …Nie ma sensu, dostałem jedną gwiazdkę bo nie chciałem sprzedać za pół ceny


  Nawet dla chorej curki kupującego byś tego nie zrobił . Jesteś bez serca . Ocenić sprzedającego nawet chyba można jeśli się z nim nie pisze więc to
  5175489.jpg
  (Edytowano)
 16. Awatar użytkownika deer
  Chyba nie akceptują wszystkich ocen, jedynie te oceny od rzeczywistych kupujących (Edytowano)
 17. Awatar użytkownika wojtek.kosmider
  A gdzie można wystawić oceny olx. wi pewnie zebrały by się setki tysięcy nie zadowolonych a tak monopolista ma to w d..
 18. Awatar użytkownika Bogdan_Flak
  Dlaczego w ogłoszeniach są materaca itp.to do utylizacji są po zmarłych lub osikane to zaraza spalić to
Awatar użytkownika