Ocena oferty przez użytkowników

2
lip 25. 2018
Trzy kwestie w temacie oceniania ofert:

  • Oświećcie mnie proszę, bo kiedyś na to przypadkiem trafiłem a teraz nijak nie potrafię w jaki sposób sprawdzić jacy użytkownicy daną ofertę "plusowali" a jacy "minusowali"?

  • Pytanie do adminów Peppera @Cad@Kaban@szaq - kiedy i czy w ogóle doczekamy się (głównie w aplikacji, gdzie często zdarza się wciśnięcie oceny przez przypadek) możliwości zmiany lub całkowitego odwołania "oceny"? Sorry, jeśli temat był już gdzieś omawiany ale na szybko nie potrafię znaleźć.

  • Kwestia faktycznej atrakcyjności oferty. Często zdarza się tak, że wrzucona oferta na pniu się wyprzedaje i jest kończona przez autora lub adminów. W tym momencie zostaje wyłączana możliwość oceny oferty, co powoduje, że pomimo jej megaatrakcyjności uzyskuje znacznie mniej "plusów" niż powinna. Pomijam fakt, że autorowi przez to lecą na łeb statystyki, ale przez pepperowiczów taka oferta często jest niezauważana, bo nie robi się gorąca. Moim zdaniem możliwość oceniania oferty powinna być aktywna również po jej zakończeniu, aby każdą ofertę mieli szansę ocenić wszyscy użytkownicy portalu.
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
1.chyba się nie da
2.tu też się nie da...
3.tu chyba kwestia klikalności - reflinków ma znaczenie. oceniają to co jest dostępne i da się kupić.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje