Ocena komentarzy

11
sie 26. 2017
Widząc niektóre komentarze takie jak np ten, aż chce się dać minusa. Dlatego wnioskuję o porządny system oceny komentarzy.
Nie wszystkie głupie lub po prostu ohydne komentarze są spamem. Dlatego powinniśmy mieć rozwiązanie proste, znane z innych stron np. wykopu: +/- przy komentarzach. Te najlepsze promowane jak teraz, te najgorsze ukrywane. Żeby społeczność pepperowa nie musiała tego czytać.
@Kaban@Cad prośba o rozważanie czy nie warto zgłosić takiego drobiazgu do planów rozbudowy peppera.
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Tak przecież jest domyślnie w kategorii gorące. Po co wchodzisz na nowe okazje?
BlaccK_MagiCsie 26. 2017

Tak przecież jest domyślnie w kategorii gorące. Po co wchodzisz na nowe ok …Tak przecież jest domyślnie w kategorii gorące. Po co wchodzisz na nowe okazje?


Nie chodzi o +/- do okazji tylko do komentarzy.
Jestem jak najbardziej za, jest kilku takich, co to tylko takie komentarze potrafią pisać.
tutaj ad-minusy zajmują się głównie politycznymi "potyczkami" a plany pewnie mają różne
DoReMisie 26. 2017

Nie chodzi o +/- do okazji tylko do komentarzy.


Głosowanie na komentarze jest od zawsze (można dać like). Co do negatywnych skrajności, to wszelkie takie komentarze można zgłaszać do rozpatrzenia moderatorom (np. spam).
Edytowane przez: "Cad" sie 29. 2017
Cadsie 29. 2017

Głosowanie na komentarze jest od zawsze (można dać like). Co do ne …Głosowanie na komentarze jest od zawsze (można dać like). Co do negatywnych skrajności, to wszelkie takie komentarze można zgłaszać do rozpatrzenia moderatorom (np. spam).


A ja apeluję, żeby oddać głos społeczności W obie strony. Zarówno wyróżnianie (like) jak i zakopywanie komentarzy.
DoReMisie 30. 2017

A ja apeluję, żeby oddać głos społeczności W obie strony. Zarówno wyróżn …A ja apeluję, żeby oddać głos społeczności W obie strony. Zarówno wyróżnianie (like) jak i zakopywanie komentarzy.


Właśnie o tym pisałem Jest like, a przy odpowiedniej liczbie zgłoszeń komentarza jako spam zostanie skasowany automatycznie. Tak jest od zawsze.
Cadsie 30. 2017

Właśnie o tym pisałem Jest like, a przy odpowiedniej liczbie zgłoszeń k …Właśnie o tym pisałem Jest like, a przy odpowiedniej liczbie zgłoszeń komentarza jako spam zostanie skasowany automatycznie. Tak jest od zawsze.


Sorry, że odkopię, ale jestem tu miesiąc i dwa dni i ciągle zapoznaję się z serwisem

Co w wypadku, kiedy jakiś komentarz to definitywnie spam ale nie ma na niego odpowiedniej liczby zgłoszeń?
Ile takich zgłoszeń do automatycznej kasacji jest wymagane?
Moderacja na zgłoszenia, które nie dobiło do tych wyznaczonych widełek nie reaguje?
piskorpepsie 16. 2018

Sorry, że odkopię, ale jestem tu miesiąc i dwa dni i ciągle zapoznaję się z …Sorry, że odkopię, ale jestem tu miesiąc i dwa dni i ciągle zapoznaję się z serwisem Co w wypadku, kiedy jakiś komentarz to definitywnie spam ale nie ma na niego odpowiedniej liczby zgłoszeń?Ile takich zgłoszeń do automatycznej kasacji jest wymagane?Moderacja na zgłoszenia, które nie dobiło do tych wyznaczonych widełek nie reaguje?


odpowiednia liczba zgłoszeń -> automatyczna kasacja
zgłoszenie do moderacji -> moderacja zdejmuję (jeżeli zgłoszenie jest zasadne)
Wszystko jasne - dziękuję

P.S. Przepraszam za te dla Was może głupie pytania. Mam nadzieję że większość wątpliwości sobie sam rozwiążę czytając, czytając i czytając
Jak dla mnie system plusów i minusów byłby pożyteczny, ale panowie zobaczcie na okazje na karcie nowych. Prawie wszystkie są minusowane bez powodu, żadnej choćby najprostszej argumentacji. Są komentarze, które piszą śmieszki i według mnie powinny zostać, można się czasem pośmiać, albo pośmieszkować z innymi, co niesamowicie zbliża Wg mnie absolutnie powinniście dodać opcji cofnięcia plusa/minusa z okazji. Nie raz się zdażyło, że niechcący dałem minusa, a chciałbym go cofnąć, a się nie da, albo wtedy, gdy niesłusznie ocenię okazję i chciałbym to zmienić.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje