lis 25. 2022
Jak oceniacie tegoroczne Black Friday? Git czy tak sobie?
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Skomentuj

17 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Przez cały tydzień były lepsze okazję niż dzisiaj xd
 2. Avatar
  z roku na rok coraz gorzej. W tym roku można powiedzieć, że BF nie było. W normalne dni trafiają się lepsze promocje.
 3. Avatar
  Słabe promocje rok temu były lepsze
 4. Avatar
  To był dziś jakiś Black Friday?
 5. Avatar
  Nie no, nawet wykorzystałem talon na 10zł na allegro.
 6. Avatar
  Obserwowałem obiektywy Sigmy 16mm, 30mm oraz 56mm pod Sony E, drożały cały tydzień, żeby dzisiaj spektakularnie spaść o te -100zł w stosunku do najniższej kwoty z ostatnich 6msc xd
 7. Avatar
  poza ghost of tsushima nic nie wziąłem wszystko co chciałem było taniej parę miesięcy temu , jedynie interesujące mnie kursy udemy były dość tanio. Powinni się w końcu wziąć za te sklepy bo jak człowiek dzień w dzień obserwuje pepperka i widzi jakie są mniej więcej ceny przed black weeks/month to jest to jawne naciąganie klientów (Edytowano)
 8. Avatar
  Jest drożej niż przed obniżkami Nie złapałem się na nic. Na ali chińczyk mi popuścil jedynie 5zł na kurtkę rowerową którą mam od miesiąca w koszyku. Liczyłem że chociaż coś symbolicznie opuszczą. Np. Coś co kosztowało 800zl pójdzie za 700zł A zrobili taką obniżkę że kosztuje 850zł (Edytowano)
 9. Avatar
  Nakupywalem sporo rzeczy ktore i tak bym kupil, i ceny nizsze gora o 100 zł
 10. Avatar
  Kupiłem Dying Light 2, bo był 10zł taniej niż 2 tygodnie temu i 2 zestawy LEGO z price buga oszczędzając prawie 200zł. Poza tym ceny były takie same jak zwykle i lepsze promocje były w październiku. OnePlus CE 2 Lite 5G kupiłem za 820zł miesiąc temu, a aktualnie na promocjach był najmniej za nowy - 1030zł i używany - 845zł (z rysami na ekranie, Amazon WHD).
 11. Avatar
  Przestaliby sie błaźnić z tym BF. Ktoś się jeszcze na to łapie?
 12. Avatar
  w sensie a było coś?

  Ja dużo zaoszczędziłem bo nic nie kupiłem, straciłem jedynie czas, paliwo i prąd a nerwów nie miałem bo nie było do czego Na jednej tonie czarnego polskiego złota, węgla z Ugandy czy innych Karteli przepłaciłem 300000 groszy to nie wiem co bym musiał kupić taniej aby się odkuć czy tam odbić...od torfu

  O innych rzeczach lepiej też nie wspominać, mamy się dołować
 13. Avatar
  W Polsce co roku jest to samo... Jedna wielka ściema dla jeleni. Owszem... Trafi się przypadkiem jakąs rzecz ale zazwyczaj przypadkiem ;⁠-⁠).
 14. Avatar
  Anonymous User
  11688984-smxBv.jpg
 15. Avatar
  Obserwuje od drugiego tygodnia listopada kilka rzeczy do mojego pcta w kilku znanych sklepach jednocześnie, zero promocji póki co, ceny delikatnie skoczyły i utrzymują się na tym samym poziomie od około 10dni.. zero promocji
 16. Avatar
  Cytując klasyka:

  Ch.. Du.. i kamieni ku..
 17. Avatar
  Obserwowalem RTX 3080 na niemieckim sklepie przed BF i cena na BF podniosla sie o 100 EUR tak wiec to nie tylko u nas takie rzeczy.
  Zobaczymy co pokaze Cyber Monday i dalej przed i po swietach.
Avatar