OC AC zniżki, kody i inne patenty - prośba o pomoc opinie

17
lis 6.
Witam
w tym roku przedłużenie w link4 wychodzi prawie w tej samej cenie co zeszłoroczne. Znacie może jakie TU które daje zniżki za przejście. Kody do link 4 są tylko dla nowych. AXA z kodem 20procetn wychodzi drożej w moim przypadku w porównaniu z innymi. Robię wyliczenia z innych towarzystw dla porówna czasem wychodzi tanie o jakieś 10procent.
Zadziała tekst z konsultantem "panie kierowniku tam mam taniej"?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie

Grupy

17 Komentarzy
Zawsze możesz spróbować, ale konsultant raczej da Ci stałą stawkę.
Według mnie najlepiej jakbyś poszedł do większego agenta ubezpieczeniowego u Ciebie w mieście.
U mnie różnica wyglądała tak, że jak sam sobie wyliczałem w różnych porównywarkach, a pójściem to np. CUK'a to u brokera zgarnąłem dodatkowo kilka % rabatu względem wyliczeń (mają swoje zniżki).
jakub.z06/11/2019 13:40

Zawsze możesz spróbować, ale konsultant raczej da Ci stałą stawkę.Według mn …Zawsze możesz spróbować, ale konsultant raczej da Ci stałą stawkę.Według mnie najlepiej jakbyś poszedł do większego agenta ubezpieczeniowego u Ciebie w mieście.


Masz na myśli jakieś biuro multiageta czy bezpośrednio do towarzystwa, gdzieś mijałem takie biura. Jest kilka kanałów sprzedazy polis, ja zawsze korzystałem z internetowego najwygodniej. Sprawdzę może się opłaci osobiście załatwić to taniej
merho06/11/2019 14:20

Masz na myśli jakieś biuro multiageta czy bezpośrednio do towarzystwa, gd …Masz na myśli jakieś biuro multiageta czy bezpośrednio do towarzystwa, gdzieś mijałem takie biura. Jest kilka kanałów sprzedazy polis, ja zawsze korzystałem z internetowego najwygodniej. Sprawdzę może się opłaci osobiście załatwić to taniej


Osobiście w multiagencji. Zawsze się uzyska lepszą cenę niż przez internet
Avatar
Usunięty147265
Przez neta ceny są sporo zawyzone. Najlepiej iść do agenta i on Ci wyliczy najkorzystniejszą opcje.
Najprościej by było mieć znajomego agenta, albo chociaż dobrego znajomego co ma znajomego agenta
eter06/11/2019 20:49

Najprościej by było mieć znajomego agenta, albo chociaż dobrego znajomego c …Najprościej by było mieć znajomego agenta, albo chociaż dobrego znajomego co ma znajomego agenta


I to jest fakt. Ja rok temu dostałem wyższą składkę, - a będąc osobiście w oddziale pewnej ubezpieczalni - Pani zaproponowała jeszcze wyższą cenę niż listownie miałem. Jedyny patent to znajomy agent lub strony internetowe/youtube, gdzie można dostać większe zniżki, lub "bon" na określoną kwotę w "X" sklepie.
Ale znależć coś konkretnego to nie jest proste.
stonkaziemniaczana06/11/2019 21:10

I to jest fakt. Ja rok temu dostałem wyższą składkę, - a będąc osobiście w …I to jest fakt. Ja rok temu dostałem wyższą składkę, - a będąc osobiście w oddziale pewnej ubezpieczalni - Pani zaproponowała jeszcze wyższą cenę niż listownie miałem. Jedyny patent to znajomy agent lub strony internetowe/youtube, gdzie można dostać większe zniżki, lub "bon" na określoną kwotę w "X" sklepie.Ale znależć coś konkretnego to nie jest proste.


Wystarczy nie iść do oddziału ubezpieczalni tylko do większego agenta ubezpieczeniowego, który porówna Ci 15 towarzystw i zaproponuje najtańszą stawkę.

Większość tych pożal się boże ubezpieczalni proponuje wyższe składki przy kontynuacji, żeby przedłużający, nieświadomy klient po prostu się naciął. Ale szwindle ubezpieczalni to temat na dłuższą dyskusję.
Moje pierwsze OC po zdaniu prawka - flacha dla agenta i na dzień dobry 40% zniżki
Próbowałeś w swoim banku ?
jakub.z06/11/2019 21:20

Wystarczy nie iść do oddziału ubezpieczalni tylko do większego agenta ube …Wystarczy nie iść do oddziału ubezpieczalni tylko do większego agenta ubezpieczeniowego, który porówna Ci 15 towarzystw i zaproponuje najtańszą stawkę.Większość tych pożal się boże ubezpieczalni proponuje wyższe składki przy kontynuacji, żeby przedłużający, nieświadomy klient po prostu się naciął. Ale szwindle ubezpieczalni to temat na dłuższą dyskusję.


Będę szukał za pół roku. A jak ktoś ma namiary na osobę z dolnego śląska to sprawdzę. Dzieki.
Edytowane przez: "stonkaziemniaczana" lis 6.
stonkaziemniaczana06/11/2019 22:02

Będę szukał za pół roku. A jak ktoś ma namiary na osobę z dolnego śląska to …Będę szukał za pół roku. A jak ktoś ma namiary na osobę z dolnego śląska to sprawdzę. Dzieki.


GDU Ubezpieczenia we Wrocławiu
jakub.z06/11/2019 22:03

GDU Ubezpieczenia we Wrocławiu


Thx. Na pewno sprawdzę. Co ciekawe na "porównywarkach" da radę nagiąć fakty i nikt się nie czepia, np "przesunięcie szkody" o rok.
stonkaziemniaczana06/11/2019 22:19

Thx. Na pewno sprawdzę. Co ciekawe na "porównywarkach" da radę nagiąć fakt …Thx. Na pewno sprawdzę. Co ciekawe na "porównywarkach" da radę nagiąć fakty i nikt się nie czepia, np "przesunięcie szkody" o rok.


Wiesz że w przypadku szkody na takiej polisie możesz iść z torbami?
www06/11/2019 23:39

Wiesz że w przypadku szkody na takiej polisie możesz iść z torbami?


Zauważ, że w porównywarkach masz "w ostatnim roku" i "ponad rok temu".
Nie ma wyrażenia "użytkowania", czy też "kalendarzowy". Nie wspomnę o tym, że "każdy" zaznacza "strzeżony parking" i mieszka "w małym mieście", żeby obniżyć koszta ubezpieczenia.
Ja ryzykuję w 2 przypadkach - daję 5km przebiegu i auto nie będze użytkowane za granicą, bo zwykle w dniu kupienia ubezpieczenia takie mam założenia. - Czy to znaczy, że mam zakaz wyjazdów jednodniowych za granicę i "ani się waż" przekraczać 5km przebiegu rocznie ?
@stonkaziemniaczana,za dużo kombinacji i obyś się nie przejechał.
Jestem kierowcą od 35 lat i fakt,za markę się płaci.
Dachowanie w PZU+szkoda całkowita i zero problemów,następnie kradzież mojego nowego auta,to była chyba Polonia(już nie ma),pełna suma do zwrotu.
Teraz korzystam z oferty mojego banku(PKO BP) i w porównaniu do L-4,miałem 4 stówki do przodu(Compensa).
W dobie internetu,szukamy ofert bo warto
A z link4 zrobiłem tak, że wyliczyłem sobie ofertę przez net z kodem Citi banku (-20% bodajże) i jak cwaniaki zadzwonili, żeby przedłużać, to powiedziałem, że dla nowych wychodzi mi taniej, więc kończę tę polisę i chcę założyć nową. Od razu cena spadła i to poniżej tej wyliczonej dla nowych. Trzeba tylko pokazać, że się wie. Nie twierdzę, że Link4 jest najtańszy/najlepszy, tylko opisuję jak wybrnąłem z ich naciągania, bo może komuś się to przyda
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje