Nvidia Shield w abonamencie Play

26
sty 21.
Jeśli zawsze przeglądaliście oferty sprzętu w abonamentach zamiast telefonu to macie tutaj konkret pod rozwagę. Niestety wersja bez dysku 500 GB ale jest pilot i pad.

play.pl/tel…ent
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
Standard rynkowy to 25zł za no limit.
24x25 = 600zł.
Play
24x90 + 50zł aktwacja = 2210 - 600 = 1610zł urządzenie które kosztuje w sklepie 950zł.

Pomyliłeś portale, to nie okazja.
Edytowane przez: "koza22" sty 21.
26 Komentarzy
To jeszcze wytłumacz nam gdzie tu cebula.

Jakaś dobra cena? Jakiś błąd cenowy?
Nie rozumiem skąd tyle plusów. Oferta jest bardzo niekorzystna.
1 plus =/= 1 minus, dlatego tyle plusów
Oferta tragiczna, urzadzenie wychodzi ponad 2x drozej niz w wolnej sprzedazy...
Minus, z opisu i tytulu nie mam pojęcia o co chodzi ile kosztuje itp. Mógłbyś przynajmniej jakiś przykład oferty podać z konkretnymi kwotami
Dejwidsty 21.

To jeszcze wytłumacz nam gdzie tu cebula.Jakaś dobra cena? Jakiś błąd ceno …To jeszcze wytłumacz nam gdzie tu cebula.Jakaś dobra cena? Jakiś błąd cenowy?Dejwidsty 21.

To jeszcze wytłumacz nam gdzie tu cebula.Jakaś dobra cena? Jakiś błąd ceno …To jeszcze wytłumacz nam gdzie tu cebula.Jakaś dobra cena? Jakiś błąd cenowy?Jak wszystko w abonamencie cena dupy nie urywa ale jest dużo ludzi, którzy są przyzwyczajeni do abonamentów. Już dawno nic ciekawego w abonamentach dostać nie można. Czasami jakieś flagowce to sobie biorą ludzie do firm.
Ci sami ludzie od abonamentów najczęściej nie wydadzą tysiąca złotych od tak na rozrywkę. Będą chcieli zmienić operatora chociaż na dwa lata to mogą wyłapać taki gadżet, który może się przydać każdemu. To też jakaś opcja zamiast wymiany komputera na nowy kiedy nasz sprzęt nie uciąga najnowszych multimediów.
Kenshisty 21.

1 plus =/= 1 minus, dlatego tyle plusów


U mnie wychodzi 8 pkt za plus i 1 za minus
newpolandsty 21.

Minus, z opisu i tytulu nie mam pojęcia o co chodzi ile kosztuje itp. …Minus, z opisu i tytulu nie mam pojęcia o co chodzi ile kosztuje itp. Mógłbyś przynajmniej jakiś przykład oferty podać z konkretnymi kwotamiPiszesz tak jakby tam nie było linku bezpośrednio do oferty. Są trzy opcję cenowe w zależności od tego jaki abonament bierzesz. Serio każdy opis ma być na pół strony bo takim osobom jak Ty nie chce się klikać?
Niekorzystnie. Ale żałuje strasznie że NVIDIA odstąpiła ze ścieżki tabletów na rzecz tego. Używam tablet nvidii od wydania i nadal się świetnie spisuje i jest wspierany. No może już nie ma systemu oreo ale aktualizacje do oprogramowania otrzymuje.
Piotr_Grochockisty 21.

Niekorzystnie. Ale żałuje strasznie że NVIDIA odstąpiła ze ścieżki tablet …Niekorzystnie. Ale żałuje strasznie że NVIDIA odstąpiła ze ścieżki tabletów na rzecz tego. Używam tablet nvidii od wydania i nadal się świetnie spisuje i jest wspierany. No może już nie ma systemu oreo ale aktualizacje do oprogramowania otrzymuje.Tabletów jest od groma a dobrych urządzeń Android TV mało albo bardzo drogie. Zrobili fajny pomost między konsolami a Android TV z akcesoriami, które nie są tandetne.
Reklama
DeDe_Realniksty 21.

Piszesz tak jakby tam nie było linku bezpośrednio do oferty. Są trzy op …Piszesz tak jakby tam nie było linku bezpośrednio do oferty. Są trzy opcję cenowe w zależności od tego jaki abonament bierzesz. Serio każdy opis ma być na pół strony bo takim osobom jak Ty nie chce się klikać?


Tak, ma być. O to chodzi w aplikacji, a nie "wejdź tu i obczaj"
Standard rynkowy to 25zł za no limit.
24x25 = 600zł.
Play
24x90 + 50zł aktwacja = 2210 - 600 = 1610zł urządzenie które kosztuje w sklepie 950zł.

Pomyliłeś portale, to nie okazja.
Edytowane przez: "koza22" sty 21.
DeDe_Realniksty 21.

Tabletów jest od groma a dobrych urządzeń Android TV mało albo bardzo dro …Tabletów jest od groma a dobrych urządzeń Android TV mało albo bardzo drogie. Zrobili fajny pomost między konsolami a Android TV z akcesoriami, które nie są tandetne.


ilość tabletów a dobrych tabletów z dobrym oprogramowaniem i wspieranym długo to różnica.
koza22sty 21.

Standard rynkowy to 25zł za no limit.24x25 = 600zł.Play24x90 + 50zł ak …Standard rynkowy to 25zł za no limit.24x25 = 600zł.Play24x90 + 50zł aktwacja = 2210 - 600 = 1610zł urządzenie które kosztuje w sklepie 950zł.Pomyliłeś portale, to nie okazja.Tutaj jest też no limit internetów. Nie lubię internetu od Play ale nie możesz liczyć 25 zł tylko co najmniej 45 zł. Za 25 zł to masz w Plusie dodatkowy sim do abonamentu gdzie dostajesz 50 GB na miesiąc bo każda usługa jest u nich o połowę tańsza.
Piotr_Grochockisty 21.

ilość tabletów a dobrych tabletów z dobrym oprogramowaniem i wspieranym dłu …ilość tabletów a dobrych tabletów z dobrym oprogramowaniem i wspieranym długo to różnica.Cały rynek nasycają Apple i Samsung. Nikt im tutaj nie podskoczy. To właśnie w Android TV mogli coś namieszać i namieszali.
DeDe_Realniksty 21.

Piszesz tak jakby tam nie było linku bezpośrednio do oferty. Są trzy op …Piszesz tak jakby tam nie było linku bezpośrednio do oferty. Są trzy opcję cenowe w zależności od tego jaki abonament bierzesz. Serio każdy opis ma być na pół strony bo takim osobom jak Ty nie chce się klikać?


Nie traktuj tego jako obelge tylko wskazówki. Żeby ten serwis był coraz lepszy trzeba wstawiać jak najczytelniejsze oferty.

Przeglądając na stronie głównej nic nie wiem po za tym że oferta w play. Np oblicz ile wychodzi w najtańszej konfiguracji i podaj cene w opisie.

W opisie oferty można podać przykładowe konfiguracje jak to wychodzi cenowo czy rzeczywiście sie opłaca. Wszystko musi być jak najprostsze tak żeby każdy "idiota" to ogarnął w minutę czy dwie.

A nie obrażać się już że minus czy plus. Wszyscy gonią za tymi plusami jak by im to miało wydłużyć przyrodzenie czy przynieść szacun na dzielni.
newpolandsty 21.

Wszyscy gonią za tymi plusami jak by im to miało wydłużyć przyrodzenie czy …Wszyscy gonią za tymi plusami jak by im to miało wydłużyć przyrodzenie czy przynieść szacun na dzielni.


Owe zjawisko to powszechny element patologii społecznej, ugruntowany na portalach społecznościowych gdzie cyfry obok znaczka ,,lubię to'' są interpretowane jako rzekomy wyznacznik jakości.
Edytowane przez: "Abbys" sty 21.
koza22sty 21.

Standard rynkowy to 25zł za no limit.24x25 = 600zł.Play24x90 + 50zł ak …Standard rynkowy to 25zł za no limit.24x25 = 600zł.Play24x90 + 50zł aktwacja = 2210 - 600 = 1610zł urządzenie które kosztuje w sklepie 950zł.Pomyliłeś portale, to nie okazja.


urządzenie do kupienia na amazonie za 150 eur
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy