lis 30. 2021
Już wkrótce wprowadzimy zmiany w wyglądzie okazji, aby poprawić czytelność i ułatwić szybkie znalezienie istotnych informacji. Obecny układ może być nieco nieczytelny, a znalezienie potrzebnych informacji na temat okazji, czy autora utrudnione (szczególnie dla nowych użytkowników, którzy nie znają naszej platformy). Chcemy rozwiązać ten problem za pomocą serii zmian, które będą miały miejsce w najbliższej przyszłości.

Pomoc społeczności przy przygotowaniu zmian
Na podstawie ankiet (użytkowników naszych platform w UK i FR) chcieliśmy zrozumieć w jaki sposób użytkownicy przeglądają publikacje i znajdują najważniejsze informacje na temat okazji, produktu oraz autora. Na podstawie tych opinii zaczęliśmy zastanawiać się, w jaki sposób możemy poprawić układ i wygląd naszych okazji.

Dlaczego to robimy?
Aby ułatwić użytkownikom dostęp do ważnych informacji na temat okazji. Obecnie informacje są trochę pomieszane, a całość sprawia wrażenie "hałaśliwej". Przez to nowi użytkownicy mają trudności ze znalezieniem potrzebnych informacji.

Co nowego?
  • Obrazek w okazji będzie bardziej widoczny (i większy), kolejnym krokiem będzie galeria obrazów (zdefiniowane miejsce na ekspozycje obrazków).
  • Autor okazji oraz jego osiągnięcia będą wyróżnione w bardziej widocznym miejscu. Rozumiemy, że staż na platformie lub ilość publikacji nie zawsze oznaczają, że okazja będzie najgorętsza w danym dniu, ale tego rodzaju statystyki pomagają użytkownikom zrozumieć poziom doświadczenia, który przyczynił się do stworzenia wątku. Jesteśmy świadomi, że jest wiele czynników, które pokazują doświadczonych użytkowników, ale wierzymy, że to dobry początek.
  • Wprowadziliśmy również kilka małych zmian w wyglądzie, aby pomóc Ci szybciej znaleźć informacje w okazji.

450559-jirPt.jpg
Zmiany zostaną wprowadzone najpierw na przeglądarkowych wersjach naszego serwisu, gdzie będą najbardziej widoczne. Przyzwyczajenie się do zmian wizualnych może zająć trochę czasu, ale jesteśmy przekonani, że dzięki nim będziecie mogli znaleźć informacje, których szukacie, szybciej niż kiedykolwiek.

Czekamy na opinie.
Aktualizacje społecznościowe
Oficjalne komunikaty
Dyskusje
Najlepsze komentarze
60 Komentarzy
Prześlij Komentarz