Nowy cashback Goodie

11
wrz 6. 2018
Goodie dodaje do kuponów rabatowych program cashback, od 10 września bedzie na rynku Nowy gracz z 1000 obsługiwanych punktów. Cashback ma wynieść do 25% A wypłata ma być możliwa od 20 zł.


Aktualizacje społecznościowe
Od 10 września br. użytkownicy platformy zakupowej goodie (aplikacja mobilna i strona internetowa www.goodie.pl) będą mogli korzystać z programu cashback, umożliwiającego otrzymywanie zwrotu części wydatków na zakupy w wielu sklepach internetowych.
W programie jest już około 1000 partnerów z różnych branż, m.in. odzieżowej, technologicznej, spożywczej, wnętrzarskiej czy gastronomicznej.

W zależności od wyboru konkretnego sklepu, można liczyć na zwrot nawet do 25% wartości transakcji. Przeważnie jego wysokość wynosi, w zależności od marki sklepu i kategorii danego produktu, od 2 do 15%.

Zwrot środków naliczany jest od kwoty netto zamówienia bez kosztów dostawy.

Konieczna jest aktualizacja aplikacji do najnowszej wersji.

Najważniejsze z FAQ:

Jak dokonać zakupu, aby zwrot naliczył się poprawnie?
To proste. Wystarczy że do sklepu internetowego, którego ofertą jesteś zainteresowany, przejdziesz przez goodie, klikając w „Przejdź do sklepu” przy ofercie danej marki. Sklepy biorące udział w programie cashback są oznaczone w goodie specjalnym symbolem. Pamiętaj też, że musisz być zalogowany. Gdy już znajdziesz się na stronie sklepu, zrób zakupy, a my po ich zakończeniu będziemy wiedzieli, że należy naliczyć Ci cashback. Staraj się jednak nie odwlekać zakupu po przejściu z goodie do sklepu i nie wchodź w międzyczasie na inne strony, tak byśmy nie zgubili Twoich śladów. Dla poprawnego działania konieczne jest też wyłączenie dodatków blokujących reklamy, takich jak AdBlock Plus czy uBlock Origin.

Kiedy cashback pojawi się na moim koncie i co to są statusy transakcji?
Twój cashback ze statusem „Oczekujący” pojawi się na Twoim koncie średnio w ciągu dnia roboczego od dokonania zakupu (a zwykle wystarczy nam kilka minut). Cashback musi osiągnąć status "Zatwierdzony", aby można go było wypłacić. Dokładamy wszelkich starań, żeby status ten osiągany był jak najszybciej. W związku z koniecznością zaangażowania w proces partnerów, średnio trwa to jednak 30 dni. Prócz tych dwóch statusów, możesz natknąć się jeszcze na status „Wypłacony”. Ten komunikat będzie dotyczył transakcji, z których cashback już przelałeś na swoje konto bankowe. Może pojawić się także status „Odrzucony” dla transakcji, które z jakiegoś powodu nie zostały zatwierdzone. W ostatnim przypadku zachęcamy Cię do skorzystania z formularza reklamacyjnego, tak byśmy razem mogli ponownie przeanalizować daną transakcję.

Wstawiam jeszczcze popularne marki objęte programem. Lista jesy znacznie dłuższa:

102770.jpg
Różne
11 Komentarzy
Mam nadzieję, że będzie to realna konkurencja na polskim rynku dla PlanetPlus.
O fajnie, coś nowego a goodie fajne promki wrzuca jak całkiem niedawno pizzaportal, kawa/hotdog ze stacji czy teraz -10/25 w hebe może dobre % będą mieli w rywalizacji z refunder/planetplus bo o obsługę się nie boję
Edytowane przez: "DAMIANq" wrz 6. 2018
Spox5xwrz 6. 2018

Mam nadzieję, że będzie to realna konkurencja na polskim rynku dla Pl …Mam nadzieję, że będzie to realna konkurencja na polskim rynku dla PlanetPlus.


Ja natomiast liczę, że w przyszłości będzie na rynku gracz, który stali 99% sklepów żebym mógł się ograniczyć tylko do jednego konta
Do tej pory aplikacja mnie rozczarowała..ale dzięki cashbackowi pewnie zmienię o niej zdanie...
Oby lepiej działało niż planet plus
Jak nie będzie problemów jak w planet plus, to była by bomba
Wiadomo coś więcej? Naliczają normalnie czy nadal lipa i zawalają na jakieś błędy systemu?
Porażka. Ja uzywam róznych CB. Testowo kupiłem coś małego na Gearbest ale oczywiście cashbacku z Goodie nie naliczyło. Raczej nie będę ryzykował kupowania czegoś większego.
Mam pytanie - jak zgłosić reklamację ? Dostępne formularze reklamacji są w zasadzie do dwóch przypadków:
1. źle naliczona kwota cashbanku
2. nie naliczony cashback z ostatnich dwóch miesięcy
A mnie naliczyli dobrą kwotę, tyle że zakupy były 2 miesiące temu i nadal kwota jest nierozliczona - choć w uwagach piszą, że rozliczają w ciągu 40 dni. Kupiony produkt okazał się być kiepskiej jakości i niedługo będzie do wyrzucenia, a tu cashback nadal nie odzyskany...
summer14/01/2020 12:20

Mam pytanie - jak zgłosić reklamację ? Dostępne formularze reklamacji są w …Mam pytanie - jak zgłosić reklamację ? Dostępne formularze reklamacji są w zasadzie do dwóch przypadków:1. źle naliczona kwota cashbanku2. nie naliczony cashback z ostatnich dwóch miesięcyA mnie naliczyli dobrą kwotę, tyle że zakupy były 2 miesiące temu i nadal kwota jest nierozliczona - choć w uwagach piszą, że rozliczają w ciągu 40 dni. Kupiony produkt okazał się być kiepskiej jakości i niedługo będzie do wyrzucenia, a tu cashback nadal nie odzyskany...


Pisz bezpośrednio: [email protected]goodie.pl
L3AD3R10/09/2018 10:38

Jak nie będzie problemów jak w planet plus, to była by bomba


Zgadzam się z kolegą w 100% !
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje