Nowe zasady Allegro Smart! dla kupujących lub przedłużających usługę od 21 listopada 2022

lis 4. 2022
Dzień dobry xxx,

zmieniamy warunki Allegro Smart! – będą one obowiązywać dla subskrypcji miesięcznych lub rocznych, przedłużonych lub wykupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00.

Jeśli masz miesięczną lub roczną subskrypcję wykupioną przed 21 listopada – nic się dla Ciebie nie zmieni do jej zakończenia (zmiany nie działają wstecz). Nowe zasady Allegro Smart! będą obowiązywać dla subskrypcji przedłużonych na kolejny okres lub kupionych od 21 listopada, od godziny 9:00. Co zmienimy Dla subskrybcji przedłużonych lub zakupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00:
  • zmienimy minimalną kwotę zakupów od jednego sprzedającego, która gwarantuje bezpłatną dostawę
    • z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
    • z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich
  • zmienimy cenę rocznej subskrypcji – z 49 zł na 59,90 zł
  • doprecyzujemy zakres usługi (dostawa najwcześniej następnego dnia roboczego)
  • zasady dzielenia się Allegro Smart! określimy w nowym programie dla grup rodzinnych, który będzie ważny do 30 czerwca 2023
  • wskażemy nowe warunki, które uprawniają nas do zmiany umowy, w tym ceny usługi i minimalnej kwoty zakupów, która gwarantuje bezpłatną dostawę (nowa klauzula modyfikacyjna i waloryzacyjna).
Co pozostanie bez zmian Nie zmieniamy ceny miesięcznej subskrypcji Smart! – to nadal 10,99 zł. Nie przedłużymy automatycznie Twojej subskrypcji na nowych warunkach Jeśli masz zapisaną kartę płatniczą – w dniu przedłużenia Twojej subskrypcji nie pobierzemy automatycznie opłaty i nie przedłużymy Twojej subskrypcji na nowych warunkach. Damy Ci znać mejlowo, że Twoja subskrypcja się zakończyła. Od 21 listopada, od godziny 9:00 subskrypcję przedłużysz samodzielnie. Wszystkie zmiany w regulaminie Allegro Smart! dla subskrypcji przedłużonych lub zakupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00, zobaczysz w pliku PDF. Dodane fragmenty zaznaczyliśmy na niebiesko, a usunięte – przekreśliliśmy. Pozdrawiamy
Zespół Allegro
Aktualizacje społecznościowe
cebulev
przyszło na maila: allegro podnosi od 21.11.2022 cenę rocznego smart na 59,90.
dodatkowo zmienią minimalną kwotę zakupów od jednego sprzedającego, która gwarantuje bezpłatną dostawę

z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich
Dyskusje

63 Komentarze