Opublikowano dzień temu

Nowe VOD od Warner Bros od czerwca w Polsce. "MAX" tuż za zachodnią granicą (nie hbogo, hbomax, hbonow)

841392-HXraz.jpgNadzieja dla pepperowych fake-Argentyńców którym "urwał się film" od hbomax z lutym tego roku. Dwukrotnie przekładana, obiecana na czerwiec konwersja platformy do "Max" zyskuje na wiarygodności.
Aplikacja android com.wbd.stream już działa w Europie - m.in w Czechach, Słowacji, Chorwacji, Szwecji. Transmisja przekroczyła ocean 21 maja (co ułatwia korzystanie z Max w PL w ogóle).
W pierwszym rzucie nie ma Niemiec co budzi optymizm i poprawia widoki na podtrzymanie ostatniego terminu dla PL. Najwyraźniej Max nieważne argentyński czy nie, zadziała w Polsce już od czerwca (a jeszcze w tym roku ma połączyć się z platformą player od tvn).

Nielicznym Szukańcom z pepper.plktórych latynoskie korzenie nie wydały się wiarygodnym przyczynkiem do zwrotu kasy od playstore/WB może nawet uda się obronić i wyjść na +.
(m.in.ponowny trip vpn dla kont założonych tam za hbo może dać opcje zmiany planu MAX ze standardowego na Ultimate dla 4 urządzeń+ 4k - kosztem dwóch miesięcy z pozostałego okresu, a przy okazji zapewnic możliwość podtrzymania rocznego na argentyńskich warunkach (bodajże 60 $/y? Nie sprawdzałem ostatnio- przyklepałem to jeszcze w marcu).
841392-fM8UE.jpgOswiadczenie-> WARNER BROS <-z 21 maja.
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Hubert_yvs
  Ciekawe, czy po wprowadzeniu maxa w Polsce, nadal będzie można kupić w Argentynie i korzystać z odpowiedniego pakietu w Polsce.
  Awatar użytkownika Heheheheszki
  Autor
  Widzę wciąż komunikat "You are travelling" więc moją największą obawą jest limit korzystania w podróży (rozwiazanie juz znane z Netflix). Odpowiadając: nowego w tym celu bym teraz nie kupował. Jedynie mając wazne Arg. skorzystałbym z możliwości podniesienia pakietu na najwyższy-bezplatnie i czekał. (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Heheheheszki
  Autor
  18706266-dWHs7.jpg