maj 6. 2022
świetne warunki konta i fajna premia do kieszeni. Miałem stare konto i zmieniłem na nowe - mnie niestety premia nie dotyczyła/ zrobiłem zmianę w oddziale.
Ogólnie konto ok. Pakiet Walutowy - dodatkowo odpłatny wiec uwaga - jeśli komuś na ty zależy to ok, ja raczej nie skorzystam. Przy zmianie nie brałem Pakietu Bardzo Pomocnego - bo jest odpłatny po (3) kilku miesiącach

- Bank obiecuje ponadto na tym koncie:
- Cyber Wsparcie - jeszcze nie wprowadzone do oferty!
- ponadto jak wyczytuje w centrum pasowym obiecuje: " Bank konsekwentnie rozwija usługi online, proponując klientom funkcjonalności wspierające ich codzienne potrzeby. Łączy platformę zakupową goodie z bankowością elektroniczną, proponując w ramach Millennium 360° usługę Zwroty za zakupy, z personalizowaną prezentacją ofert sklepów, wyższym poziomem zwrotu dla klientów Millennium 360° i prezentacją w bankowości elektronicznej wysokości naliczonego zwrotu" - na razie nie widzę jakiś kokosów ale może pojawi się spersonalizowana oferta i wyższy zwrot.
Ponadto:
"Wkrótce bank udostępni też klientom e-vouchery, czyli możliwość zakupu w aplikacji kodów doładowujących np. gier czy multimediów."- na razie niedostępne jak się pojawią to wstawie dostępność, ale brzmi obiecująco

Co mogę ze swojej strony powiedzieć: warto zgarnąć premię!, ponadto aplikacja banku połączyła się z platformą goodie - zwrot może być przelewany bezpośrednio na konto a nie podpięty do karty kredytowej w osobnej aplikacji- dostęp do aplikacji i ilości naliczonego zwrotu z poziomu banku.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz