Zakończono

nowe filmy

2
sie 1. 2018
Pojawiły się nowe tytuły filmów. Można te filmy obejrzeć za darmo korzystając z kodów wcześniej zamieszczonych przez peperowiczów.

pl.chili.com/kat…b64
Aktualizacje społecznościowe
2 Komentarze
Hayratusie 1. 2018

To jakaś okazja czy ogłoszenie ? Opis powala "daje wam okazję Ale idźcie do …To jakaś okazja czy ogłoszenie ? Opis powala "daje wam okazję Ale idźcie do innej po kody" jak już coś takiego wstawiasz to chociaż zestawienie, cokolwiek. Sorry ale minus


Kliknij se to zobaczysz zestawienie Ps. Najnowsze filmy są na samej górze. Odpowiadając na Twoje pytania... Szukałem filmu Player One- S. Spielberga. Tydzień temu był do kupienia za ponad 50 zł. Ta cena była dla mnie za wysoka. Wczoraj, przypadkiem zauważyłem, że jest na Chili za free. Chciałem, żeby ludzie o podobnych zainteresowaniach do moich też sobie zobaczyli ten, czy inny film. Po drugie, skoro jesteś użytkownikiem peppera, to pewnikiem potrafisz wyszukać sobie te kody. Gdybyś miał jednak z tym problem to napisz proszę!
DreadSwordsie 1. 2018

Kliknij se to zobaczysz zestawienie Ps. Najnowsze filmy są na samej …Kliknij se to zobaczysz zestawienie Ps. Najnowsze filmy są na samej górze. Odpowiadając na Twoje pytania... Szukałem filmu Player One- S. Spielberga. Tydzień temu był do kupienia za ponad 50 zł. Ta cena była dla mnie za wysoka. Wczoraj, przypadkiem zauważyłem, że jest na Chili za free. Chciałem, żeby ludzie o podobnych zainteresowaniach do moich też sobie zobaczyli ten, czy inny film. Po drugie, skoro jesteś użytkownikiem peppera, to pewnikiem potrafisz wyszukać sobie te kody. Gdybyś miał jednak z tym problem to napisz proszę!


Komentarz usunąłem, bo wrzuciłem go do okazji, a że się zmieniło na dyskusję to tak wyszło. A to już zupełnie inna sprawa.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy