Nowa oferta Plus: internet 5G bez limitu.

sie 23. 2022
Plus wprowadza nową ofertę na 5G. Od środy 24 sierpnia będą mogli z niej skorzystać klienci, którzy zdecydują się przenieść numer od innego operatora lub podpisać nową umowę abonamentową za min. 55 zł/mies.

Roczny dostęp do internetu 5G bez limitu otrzymają klienci wybierający abonament za 65 zł/mies. lub 85 zł/mies. i dobiorą do tego smartfon z portfolio Plusa. Po upływie 12 miesięcy, w ramach abonamentu, otrzymają miesięczny pakiet danych 60 GB lub 120 GB do swobodnego surfowania po sieci.

Natomiast klienci decydujący się na abonament za 55 zł/mies. w ofercie z telefonem otrzymają 6 miesięcy nielimitowanego internetu 5G. Po okresie promocyjnym będą mogli oni korzystać z pakietu danych wynoszącego 30 GB miesięcznie.

W ramach każdego z abonamentów użytkownicy zyskują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Dodatkowo wszyscy klienci otrzymują możliwość dostępu do serwisu Disney+.

Oferta obowiązuje we wszystkich abonamentach głosowych przez 12 miesięcy bez opłat, a po okresie promocyjnym do abonamentu zostanie doliczona cena rynkowa w wysokości 28,99 zł/mies.

telepolis.pl/wia…rta
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje

1 Komentarz