Zaktualizowano gru 2. (Opublikowano wrz 7.)gru 2. 2021
Aktualizacja 2
Nowe reakcje są dostępne od kilku tygodni, co pozwoliło nam przyjrzeć się ich wykorzystaniu i zebrać opinie od Was. Możemy teraz stwierdzić, że wybór emotki serca nie był właściwy dla reakcji "Pomocny". Wkrótce zastąpimy ją nową ikoną i mamy nadzieję, że korzystanie z niej będzie bardziej zrozumiałe.

Dobra wiadomość! Z reakcji będzie można korzystać w aplikacji od przyszłego tygodnia!
433721_1.jpg
Duża społeczność ma wiele zalet. Jedną z nich jest bogactwo wiedzy i doświadczenia, które nasi użytkownicy wnoszą na platformę. Ogrom informacji może również powodować trudności, np. w identyfikacji, które komentarze są przydatne, a które po prostu zabawne.

Mimo pokazania najbardziej lubianych komentarzy na szczycie ich listy, pouczające i eksperckie komentarze mogą być często "wyprzedzone" przez te żartobliwe. Humorystyczny lub nieistotny komentarz pojawia się na szczycie, podczas gdy istotny komentarz zostaje “zakopany”. Użytkownicy, którzy są zainteresowani produktem, jego specyfikacją, marką lub sprzedawcą, muszą przedzierać się przez kilka stron komentarzy, aby znaleźć potrzebne im informacje.

Zabawne komentarze są nadal ważną częścią życia naszej społeczności, ale chcemy sprawić, że użytkownicy, którzy są naprawdę zainteresowani produktem, jego specyfikacją lub krytycznymi informacjami mogli łatwo znaleźć komentarze, na których im zależy.

W związku z tym, w ciągu najbliższych kilku dni wprowadzimy "reakcje". Nadal będzie można skorzystać z polubienia komentarza, ale dodatkowo reagować na komentarze oznaczając je jako zabawne lub pomocne treści. Na początku funkcja ta będzie dostępna tylko w przeglądarkowej wersji naszego serwisu, ale w niedalekiej przyszłości wprowadzimy ją również w naszej aplikacji.

11998438301631874632.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Aktualizacja 1
Sortowanie uwzględniające najbardziej pomocne komentarze jest już dostępne!

Po wybraniu tego typu sortowania komentarze zostaną uszeregowane według liczby pomocnych reakcji. Użytkownik może sortować komentarze według: najnowszych, najstarszych i najbardziej pomocnych. Obecnie ta opcja dostępna jest w przeglądarkach, w aplikacjach mobilnych pojawi się później.
Oficjalne komunikaty
Dyskusje
Najlepsze komentarze
39 Komentarzy
Prześlij Komentarz