Opublikowano 7 godzin temu

Nothing phone 2 vs pixel 8

Szukam telefonu i wybór padł na te 2 modele. Nie chcę s23 bo nie ma auto ostrości na szerokim kącie . Poza tym nie chce Samsunga. Pixel 7 odpadają z uwagi na kończące się wsparcie. Zauważyłem, że w USA większość jest za pixelem co nie jest jakieś dziwne. W NP2 podoba mi się lepsza bateria , wydajność, więcej pamięci , wygląd , glyph. W pixelu na plus lepsze zdjęcia i filmy , Ai dłuższe wsparcie. Nie podoba mi się w pixelu wolniejsze ładowanie, procesor, bateria. O ile zdjęcia nothing phone 2 są gorsze od pixela (ale nie aż tak gorsze bo to zależy od pochodzenia recenzenta, I'm bliżej Us tym Pixel lepszy ). Minus też dla pixela za brak oficjalnej dystrybucji i gwarancji google. Trzeba kombinować z zakupem na amazon.de. średnio zmienia mi się opcja co kilka dni. Sporo już wiem ale nadal nie potrafię jakoś tego wypośrodkować. Mniejszy rozmiar pixela jest ani na plus ani na minus. Zastanawiam się też jak bardzo w porównaniu do 8 pro jest okrojona 8. Procesory takie same a Google już zaczyna kombinować z funkcjami ,które 8 uciagnie a i tak dostanie je tylko 8 pro. No i jak działają te wszystkie AI ficzery w Polsce np tłumaczenie ja zywo itp.
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze

Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika EzioAuditore_da_Firenze
  Chcesz wsparcie, najnowszy Android, czysty system, AI i super aparat to idź w Pixela.
  Zapominasz, że stockowa apka Pixela potrafi cuda zdziałać podczas robienia zdjęć.
  Nothing Phone to zbugowany soft, mierne wsparcie i przeciętny aparat.
  Z minusów Pixela to procesor, wolne ładowanie
  Awatar użytkownika Fuse_1
  Autor
  Pół na pół np2 i Pixel. Z aparatem w np nie jest tak źle. Widziałem porównanie zdjęć tuby na YT. Jak ktoś nie robi miliarda zdjęć na codzien to Pixel może być przerostem formy . Zaczekam I zobaczę jak będzie wyglądać cena poszczególnych modeli. Gdyby Pixel 8 był w wersji 12/256 to byłby ideal. A tak trzeba iść w pro ,który kosztuje chore pieniądze.

  Skąd info o miernym wsparciu i zbugowanym sofcie ? Widziałem i czytałem kilkanaście recenzji i nie spotkałem się z takim stwierdzeniem nawet na.reddicie. Pixel 8 pro ma lepszy aparat ale to już 1000zl plus. Jakby brać pod uwagę Pixel 8 pro to jeszcze lepszy aparat ma s24 i s24 ultra. Tak można dojechać do 6k. Ja patrzę na nothing phone 2 pod kątem ceny gdy będzie kosztował te 2200. Jakby Pixel 8 był w tej cenie lub ciut wyższej bralbym pixela. Myślę że takie ceny będą osiągalne w okolicy Black Friday. (Edytowano)