Opublikowano 23 godziny temu

Nothing phone 2 poniżej 2k zł.

Czy warto brać ten telefon poniżej 2k zł z drugiej ręki? Proszę się wypowiedzieć kto posiada ten telefon. Jak w nim aparaty? Można to porównać do huawei P30? Lepsze gorsze foto?
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Musti235
  Każdy używany telefon się opłaca JEŚLI nie jest na niespłacone raty, "lekko" zalany, ze zdegradowaną baterią, itd.
  Co do starcia fotograficznego Nothing Phone 2 vs P30 to w Europie nie ma już słabych drużyn jeśli chodzi o techniczne możliwości - każdy telefon w premierowej cenie 3300 zł nie może ustępować 5-letnim telefonom z premierowymi cenami o 400 zł tańszymi.
  Ale diabeł tkwi w szczegółach i w subiektywnych odczuciach (i ustawieniach domyślnych). Tzn. jak bardzo nasycone kolory się Tobie podobają, jaki stopień odcięcia tła się Tobie podoba, jaki poziom rozjaśnienia w trybie nocnym się Tobie podoba itd.
  Starcia bezpośredniego ze zdjęciami zrobionymi w identycznych warunkach niestety nie ma, ale jakieś zdanie tak ogólnie można sobie wyrobić patrząc na różne typy zdjęć w recenzjach na GSM Arena na przykład.
  m.gsmarena.com/not…php
  m.gsmarena.com/hau…php

  18168305-MmLon.jpg18168305-jqYhP.jpg
  Awatar użytkownika Mateusz_SjgT
  Autor
  Właśnie zakupiłem go za takie pieniądze... Dziadek P30 długo wytrzymał i jeszcze przejdzie na emeryturę. Obawiałem się o wielkość telefonu i możliwości foto. Ale nie jest źle, muszę dopasowywać jeszcze odpowiednią ładowarkę. Ładowarki z Huawei nie dają szybkiego ładowania. A już z Samsunga ładuje ponad 20W więc jest fajnie.