Note 10 vs 10+ co wybrać? Przesiadka z mate 10 lite

3
paź 2. 2019
Witam wszystkich mam dylemat czy wybrać Note 10 czy Note 10+ a może coś innego w tej cenie interesują mnie najlepiej fajne raty może polecacie gdzie wziąć taki telefon jaki sklep może allegro? Myślałem bardziej nad 10 bez + jest troszkę tańszy zawsze trochę zostaje na jakieś duperele szkła etui słuchawki itp ale chce usłyszeć wasze komentarze na ten temat. Czy jest jakaś duża różnica między zwykłym Note a tym z + czy są to kosmetyczne różnice? Telefon ma mi służyć wydajnością i dobrym aparatem te cechy są dla mnie podstawa z nastawieniem na APARAT aktualnie posiadam mate 10 lite więc myślę że przesiadka na taki telefon będzie robić duuuza różnice. Liczę nie wasza pomoc dzięki!
Jeszcze jedno pytanie czekać albo liczyć na jakąś promocję czy szukać tera, i coś kupować?
Aktualizacje społecznościowe
Różne

Grupy

3 Komentarze
Po co przepłacać, weź takiego Alcatela Tmax 20 i świat
Trochę zabrzmię jak pepperowy Paulo Coelho, ale sam nigdy nie kupuję dóbr konsumpcyjnych na kredyt i innym też nie polecam to raz. Szczególnie w przypadku produktu, który tak szybko się starzeje. Druga kwestia to taka, że zdecydowanej większości użytkowników, którzy podobnie jak ja telefonu używają do internetów, youtube, smsów, dzwonienia i zdjęcia swojego psa/dziecka wystarczy zupełny średniak z lekką nakładką, np. Mi A2. Sam mam Samsunga Note 8 i z perspektywy czasu żałuję zakupu. Naprawdę przy moim użytkowaniu nie widzę żadnej przewagi nad średniakiem z Android One na pokładzie. No chyba, że ktoś płaci telefonem to NFC mu się przyda. Niemniej jak koniecznie chcesz wydać hajs, którego nie masz na telefon, którego nie potrzebujesz to szedłbym w czystego androida czyli Pixela.
TechJanusz02/10/2019 23:58

Trochę zabrzmię jak pepperowy Paulo Coelho, ale sam nigdy nie kupuję dóbr k …Trochę zabrzmię jak pepperowy Paulo Coelho, ale sam nigdy nie kupuję dóbr konsumpcyjnych na kredyt i innym też nie polecam to raz. Szczególnie w przypadku produktu, który tak szybko się starzeje. Druga kwestia to taka, że zdecydowanej większości użytkowników, którzy podobnie jak ja telefonu używają do internetów, youtube, smsów, dzwonienia i zdjęcia swojego psa/dziecka wystarczy zupełny średniak z lekką nakładką, np. Mi A2. Sam mam Samsunga Note 8 i z perspektywy czasu żałuję zakupu. Naprawdę przy moim użytkowaniu nie widzę żadnej przewagi nad średniakiem z Android One na pokładzie. No chyba, że ktoś płaci telefonem to NFC mu się przyda. Niemniej jak koniecznie chcesz wydać hajs, którego nie masz na telefon, którego nie potrzebujesz to szedłbym w czystego androida czyli Pixela.


Dokładnie, musiałbym całkiem upaść na głowę, by wziąć na kredyt jakieś "dobro konsumpcyjne"
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje