Nintendo switch VPN

4
sie 1. 2020
Cześć, orientuje się ktoś może czy można aktywować kod z regionu USA na koncie, które założyłem na region europejski? Można to gdzieś zmienić czy trzeba zakładać nowe konto na region USA? W cenie gry jest znaczna różnica pomiędzy regionami.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
4 Komentarze
W ustawieniach zmieniasz region profilu na ten co chcesz i to wszystko. Nie potrzeba VPN ani nic. Nie można mieć kasy na koncie.
Co do kupna w US to trzeba konto założyć nic nie da zmiana regionu niestety jak to jest w RPA, płatność kartą PL nie przejdzie, nie wiem czy nie trzeba by kupić ich zdrapek, chciałem też kupić grę w USA i zrezygnowałem nie chciało mi się aż tak kombinować z tym
DamianJeerys10/08/2020 13:17

Co do kupna w US to trzeba konto założyć nic nie da zmiana regionu ni …Co do kupna w US to trzeba konto założyć nic nie da zmiana regionu niestety jak to jest w RPA, płatność kartą PL nie przejdzie, nie wiem czy nie trzeba by kupić ich zdrapek, chciałem też kupić grę w USA i zrezygnowałem nie chciało mi się aż tak kombinować z tym


Ja kupowałem gry w RPA na moim normalnym koncie, zmieniłem w ustawieniach region i wszystko działało. Płaciłem Revolut.
Waffle_Puff10/08/2020 16:21

Ja kupowałem gry w RPA na moim normalnym koncie, zmieniłem w ustawieniach r …Ja kupowałem gry w RPA na moim normalnym koncie, zmieniłem w ustawieniach region i wszystko działało. Płaciłem Revolut.


W RPA działa w USA nie dziala, polecam sprawdzić
Edytowane przez: "DamianJeerys" sie 17.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst