mar 20. 2023
Ostatnio składałem zamówienie na nike. 2pary butów i koszulka. Jedne buty okazały się za małe, wiec chciałem wymienić na większe. Problem polega na tym, ze nike twierdzi(konsultant na chatcie i podsumowanie zamówienia na stronie), że te zamówienie nie zostało wysłane, wiec nie moge butów wymienić dopóki status sie nie zmieni. Błędy się zdarzają, miałem poczekać. Do dzis status dalej to przygotowanie do wysyłki.(zamówienie zlozylem 11.03), ale zwrócili mi całą kwotę za zamówienie.

Nie za bardzo wiem co mam zrobić? Pobiorą drugi raz? Olać temat?
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie

6 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika cenek19
  I jak odezwali się do Ciebie ? Mam podobną sytuację, zamówiłem 3 produkty, przysłali dwa i nagle kasa mi wróciła na konto przez paypala :"Zwrócono - Sprzedawca nie zrealizował tej płatności na czas, dlatego transakcja została anulowana. Nie pobrano pieniędzy"
  Awatar użytkownika ReVim
  Autor
  Po konwersacji nie chcieli pieniędzy, ale jednak po kilku dniach zabrali te za male buty odesłałem 30.03, ale do tej pory zero info.
 2. Awatar użytkownika wadam
  Nike i adidas maja najwiekszy balagan ze sklepami online jaki mozna. Sobie wyobrazic. Mi adidas wyslal zupelnie inne buty niz zamawialem a na zwrot kasy musialem czekac 1,5 miesiaca.

  Poczekaj jak sie ogarną to sie odezwą.
  Awatar użytkownika Maly_Lou
  Z nike nie mam doświadczenia, ale z adasiem się nie mogę zgodzić. Mam zupełnie inne doświadczenia- zwroty bez najmniejszych problemów. Od momentu jak paczka dochodzi do nich w de, po paru dniach kasa wraca do mnie. Czyli cały proces zwrotu to ok. tydzień.
  Miałeś pecha, ale jednen przypadek to nie reguła.

  Co do problemu z nike, to ja bym ich męczył. Gdyby kasy nie oddali, to byś @ReVim nie odpuścił. A że narazie oddali, to jesteś skłonny sprawę zamieść pod dywan. Lepiej to wyjaśnić i mieć chociaż dowód że to zgłaszałeś i chciałeś naprostować, a nie że przemilczałeś fakt, że masz towar i pieniądze. Bo prędzej czy później mogą się dopatrzeć, a lepiej to wygląda, jak to wyjdzie od Ciebie.
 3. Awatar użytkownika kaziebaa
  To jest wszystko nic - ja kiedyś jak zamówiłem buty adidas to dostałem w jednej paczce dwa różne rozmiary...
Awatar użytkownika