lip 18. 2022 (3 g, 45 min)
Mam pytanie. Osoba nie odebrała paczki z paczkomatu, którą wysłałam. Po 48 h została odesłana do oddziału. Po 2 dniach pokazało się info, że jest gotowa do odbioru. Ale dla kogo? Maila żadnego nie dostałam. Info odczytałam z historii przesyłki z aplikacji. Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji. Może ktoś mi to wytłumaczyć?
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

10 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  A nie był to przypadkiem paczkomat zastępczy? Czasem gdy mają za dużo przesyłek do jednego paczkomatu przekierowują do sąsiedniego. Na (bodajże) 24h, po tym czasie jeśli paczka wciąż jest nie odebrana to idzie do paczkomatu który był wskazany przy wysyłce. Wszystko powinno być widoczne w aplikacji Inpostu.
 2. Avatar
  Hmm też nie miałem takiego przypadku ale to sugeruje że u Ciebie gdzieś w okolicznym inpostomacie będzie do odbioru Może jakiś mail/wiadomość do supportu inpostu ?
  Avatar
  Autor
  Tak wygląda jakby ta paczka była ponownie do odbioru u kupującego...
 3. Avatar
  Autor
  Tylko to jest:

  18725884361658174109.jpg7559903781658174114.jpg
  Avatar
  Hmm ciekawe ... daj znać jak się sprawa rozwinie (nie zdarzył mi się taki przypadek jeszcze).
  Tak jak piszesz - obrazek sugeruje że jeszcze jedna próba doręczenia poszła.
 4. Avatar
  To jednak coś innego bo jeszcze pomiędzy paczkomatami są inne oddziały, Ale nie wygląda jak zwrot. Może zamieszali coś z paczkomatami i skorygowali błąd? Ja bym zadzwonił na infolinię.
 5. Avatar
  Autor
  Napisałam do nich. Dzięki za pomoc
 6. Avatar
  Jak dla mnie to nadawca paczki ponowił jej wysłanie abys ja odebrał. Kiedyś też tak już miałem. Czeka teraz na ciebie w Twoim Paczkomacie
 7. Avatar
  Dzięki alipaczka dowiesz się w jakim paczkomacie jest przesyła
 8. Avatar
  tak sie dzieje jak cos sie dzieje z paczkomatem, nie mozna odebrac, termin mija jest od odbiorcy interwencja i ponowne dostarczenie paczki. mialam tak 3 razy. system automatyczny sobie a interwencja sobie...
Avatar