Czy w niemieckim Telekomie (T-Mobile) przy włączonej darmowej usłudze StreamOn pobierany jest transfer danych na HBO GO, czy nie?

1
cze 19. 2020
Żeby oszczędzić Tobie czas przejdź od razu do samego dołu (wyłuszczone).
I
nteresuje mnie internet w domu, odpowiednik internet domowy w t-mobile w Polsce, ale w Niemczech (...) Prepaid i umowy miesięczne SIM ONLY Jeśli ktoś posiada informacje , coś wie dajcie proszę znać.Nie dam w Telekomie €100 za internet na miesiąc Mój telewizor je ok 500GB-300GB na miesiąc, na dzień dzisiejszy nie mam mieszkania więc oferty typu DSL/ŚWIATŁO odpadają.

Dziś mamy 19.06.2020 Freitag, Sytuacja w Niemczech jest rozwojowa.
Oferty 1,5 GB to normalka, tak samo 1€ za 1GB , np €18 za 18GB. W porównaniu z Polską bieda.
Na szczęście idzie 5G, a jak wiemy ta technologia była przewidziana w prognozach jako nielimitowana, i chcąc nie chcąc balonik danych powinien dużo dużo wzrosnąć.

Na dzień dzisiejszy włączyłem sobie pakiet 150GB na nowej karcie prepaid O2. Usługa jednorazowa ważna 28 dni za 15€ - czyli sensownie, jest też i haczyk, naszy internetowy ruch jest przetwarzany - standard ponoć nie do wyłączenia w taryfie O2 Loop.

Czy ktoś orientuje się czy np. T-MOBILE (Telekom), posiada nielimitowane pakiety do oglądania Netflix/HBO GO? Intersują mnie sprawdzone i działające usługi.


Strony pomocowe które mogą się komuś przydać (oferty głosowe):

opensignal.com/2019/10/25/comparing-the-mobile-experience-between-germanys-mvnos-and-the-major-operators
prepaid.mondo3.com/en/germany.html
mydealz.de/deals/sim-only-debitel-telekom-green-lte-10gb-lte-allnet-volte-und-vowifi-mtl-1278-mtl-bei-rnm-1099-mtl-24-monate-1606303

logitel.de/ang…128

freenet-funk.de/
winsim.de/
sim.de/
handy.de/
smartmobil.de/ oraz discotel.de/ mają 6 centów za minutę. Inni przeważnie mają 9ct za minutę
EDIT 3.07.2020
najlepsza oferta jaką dziś widziałem to CRASH w klarmobil

EDIT: 28.06.2020 Sonntag
Znalazłem coś takiego jet to usługa StreamOn w Telekomie - co ciekawe usługa jest darmowa do abonamentu - ZOBACZCIE ILU MA PARTNERÓW - SZOK, ale nie widzę tu oficjalnie HBO GO,może powodem jest, że Telekom wspiera SKY GO hmmm, może ktoś ma i sprawdził czy HBO GO zabiera transfer w Telekomie (T-mobile), czy nie?
Aktualizacje społecznościowe
HBO GO OkazjeZadaj pytanie
1 Komentarz
W sumie ciekawy temat. Trzymam kciuki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst