niefortunna płatność na banggood

8
lis 7.
Płacąc na banggoodzie przez Paypala, wywaliło paypala a niestety pięniadze zostały pobrane w zakładce my orders niestety nie mam przedmiotu ktory kupilem (na szczęscie to niedrogi przedmiot pendrive za 36zl ) czy jest szansa odzyskac kase albo zeby wyslali przedmiot?
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Jak zostały pobrane to imho "przeszło dalej", zakładka my orders to na bg czy pp (na bg nic nie kupowałem stąd pytam)? Tak czy siak na pp i się do jutra nie uaktualni to pisz na wsparcie.
eter07/11/2019 21:18

Jak zostały pobrane to imho "przeszło dalej", zakładka my orders to na bg c …Jak zostały pobrane to imho "przeszło dalej", zakładka my orders to na bg czy pp (na bg nic nie kupowałem stąd pytam)? Tak czy siak na pp i się do jutra nie uaktualni to pisz na wsparcie.


Zakładka na bg tylko na paypalu tez nie mam płatności a z karty pobrało napisałem już do bg z zapytaniem zobaczymy co odpiszą
peperczyk107/11/2019 21:23

Zakładka na bg tylko na paypalu tez nie mam płatności a z karty pobrało nap …Zakładka na bg tylko na paypalu tez nie mam płatności a z karty pobrało napisałem już do bg z zapytaniem zobaczymy co odpiszą


Pamiętam z pp mi też ostatnio (czyli z pół roku temu) nie pokazało od razu - sprawdź jutro jeszcze raz (i nie na tel) ?
eter07/11/2019 21:53

Pamiętam z pp mi też ostatnio (czyli z pół roku temu) nie pokazało od razu …Pamiętam z pp mi też ostatnio (czyli z pół roku temu) nie pokazało od razu - sprawdź jutro jeszcze raz (i nie na tel) ?


Ok
peperczyk107/11/2019 22:04

Ok


A nie dostajesz maili z powiadomieniem od PP? Mi zawsze przychodzi po transakcji z podsumowaniem.
SirNiedźwiedź07/11/2019 23:58

A nie dostajesz maili z powiadomieniem od PP? Mi zawsze przychodzi po …A nie dostajesz maili z powiadomieniem od PP? Mi zawsze przychodzi po transakcji z podsumowaniem.


Dostaje zawsze tylko tutaj wyjątkowy przypadek że wywaliło paypala przy zapłacie i ściągło tylko z karty na paypalu nic nie mam
peperczyk108/11/2019 00:31

Dostaje zawsze tylko tutaj wyjątkowy przypadek że wywaliło paypala przy za …Dostaje zawsze tylko tutaj wyjątkowy przypadek że wywaliło paypala przy zapłacie i ściągło tylko z karty na paypalu nic nie mam


To trochę dziwna sprawa, ale na moje do ogarnięcia (czytaj zwrotu). Wystarczy, że pokażesz ściągnięte z karty i tyle. Ale myślę, że nawet to nie będzie potrzebne, bo sami w PP zobaczą, że kasa pobrana. Przecież nie mogła się ulotnić. Albo poszła do sprzedawcy, albo wisi gdzieś u nich. Tak czy inaczej to problem w PP, bo nie powinno się to zdarzyć.
Nic nie pobrało. Jeżeli nie ma transakcji w PP i w Banggood zamówienia to znaczy, że środki zostały tylko zablokowane w banku lub u operatora karty. W zależności od sposobu płatności to w banku odblokowanie nawet do 14 dni. W Revolut do kilku.
Edytowane przez: "asimply" lis 8.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje