Opublikowano 21 godzin temu

Niedrogi monitoring tj kamera obrot,router,dysk

Witam,raczkuje w ww.temacie,ale chciałbym założyć monitoring na podwórku u dziadków.Myslalem,że naładuje GB,zrobię router z starego telefonu i kupię kamerę obrotowa i będzie ok,natomiast okazuje się,że podobno lepiej kupić router a co do podłączenia się online w czasie rzeczywistym jest ok,ale cofając się w czasie chociazby o parę godzin lub dni musi byc dysk twardy(myślałem,że na karte się będzie zapisywać) i podobno tak jest jak wykryje ruch (kamera) natomiast ja potrzebuje nagrywania ciągłego ( z nadpisaniem świeżych dni na stare) bo kamera będzie wysoko zamontowana i nie będzie wykrywać ruchu.zakladal ktoś budżetowy taki zestaw może polecić coś?
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika -WilQ-
    Jaki masz budżet? Co chcesz osiągnąć przez zastosowanie kamery obrotowej? Na jakiej wysokości będzie zamontowana kamera? W jakiej rozdzielczości chcesz rejestrować nagrania? Jak daleko wstecz ma nagrywać rejestrator? Ogólnie potrzebujesz w takim wypadku kamerę +zasilanie(jeśli jest to jedna kamera wystarczy adapter poe np. od ubiquiti), rejestrator, dysk i router
    Awatar użytkownika Adas_necc
    Autor
    Budżet? Chciałem do 500zl ale chyba muszę podwoić:/ Obrotowa bo mam 2 miejsca do kontroli ogrodek i główna brama wjazdowa;) Rozdzielczosc minimum,aby było coś tam widać.Nagrania myślę tak min 1 dzień wstecz lub 24godziny bo ktoś tam mieszka więc w razie zniknięcia zwierząt (ogródek) Już wieczorem nastąpi analiza kto/co.Wlasnie serio jest potrzebny twardy dysk I router? Myślałem o internecie przez telefon wifi hot spot i rejestracji na karte pamięci bez dysku.