lip 14. 2021
Witam serdecznie. Może ktoś mi pomoże w tym temacie, bo tyle tych butów przelatuje na pepperze, że nie mam pojęcia jakie będą odpowiednie, a ceny chodzą od 50 do 400 zł (zwykle niecałe 200). Więc może napiszę, czego oczekuje przede wszystkim od butów od najważniejszych do mniejszych celów.

1. Męskie żeby były.
2. Do wszelakiego chodzenia, 10k kroków na dzień to standard u mnie, więc po parę kilometrów ostatnio robię, czy to po mieście czy jakiejś ziemi.
3. Dobre do biegania. Aktualnie to nie będą długodystansowe, bo aktualnie pilnuje się by schudnąć i do idealnego przykładowo BMI daleka droga przede mną. Do 5 km będzie super, więcej niż 10 to się nie zanosi żebym biegał choćby i w tym roku.
4. Mam straszny problem z podeszwami, niemal wszystkie buty w niecały rok potrafiły wyrobić u mnie dziurę w podeszwie, że cały palec wchodził. Moje aktualnie Sketchersy, które kiedyś pani z CCC mi polecała też niebawem coś takiego wyrobią.
5. Dobra wentylacja buta, generalnie się mocno pocę, a te upały to już tragedia dla mnie. Także potrzebuje butów, które pozwolą oddychać moim stopom, a jednocześnie gdyby się na deszcz przypadkiem nie zaniosło, to żeby nie przepuściły całej tej wody do stóp.
6. Nie cierpię piszczących butów, zwykle takie są jak się wyrobią, ale mam nadzieję tego uniknąć, bo strasznie mi dźwięk pisków przeszkadza, choć domyślam się że może nie da rady tego uniknąć.
7. Nie będą śmiesznie wyglądać, gdy będę latał po nich na ulicy. (tu pewnie kwestia gustu)
8. Poza kolorem typowo żeńskim typu różowy czy seledynowy to tu jestem otwarty, ale im mniej będzie widać że są brudne, tym lepiej (zwykle swoich nie czyszczę :p)

Przedział cenowy jest do 400 zł max ewentualnie z kawałkiem, choć wolałbym coś w okolicach 200 zł kupić, nie oczekuje że jakieś buty spełnią wszystkie moje oczekiwania.

To tyle mi przychodzi do głowy. Przez esize.me jak kiedyś w CCC testowałem, to idealne rozmiary dla mnie są zwykle 42-42,5, czasem 43 w rozmiarówce EU.
Domyślam się, że potrzebuje butów do biegania prawdopodobnie, ale za czym się w takim razie powinienem rozglądać, żeby mieć pewność, że i po roku się będą nadawać. Proszę o opinię w komentarzach i z góry dziękuję za odpowiedzi :).
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
11 Komentarzy
Prześlij Komentarz