Nie odebranie paczki z banggood / zwrot do banggoog

8
sie 8.
Cześć Pepperki!

Zamierzam nie odebrać paczki z baggood. Idzie za długo, ceny mocno spadły...
Problem w tym, że jej wartość to ponad 1600zł. Obawiam się, czy paczka do nich samodzielnie i bezpiecznie wróci. No i czy mi oddadzą kasę.

Jeśli nie oddadzą, czy mogę zgłosić spór na PayPal pomimo, że odmówiłem odbioru paczki?
Aktualizacje społecznościowe
8 Komentarzy
Ja bym na twoim miejscu odebrał. To,że cena spada to normalne mogłeś to przewidzieć a druga sprawa to kolejny miesiąc-ce czekania na zwrot gotówki. Sam osobiscie mam podobną sytuacje od dobrego miesiąca paczka nie przychodzi o ile dojdzie odbiore ja i bede uzywał telefon mimo ze ceny porównywalne. Nauczka na przyszłość.
produkt, który kupiłem idzie już trzeci miesiąc, a na alledrogo pojawił się już miesiąc temu o ponad 100zł taniej. 100zł bym przeżył, ale w PL jest z gwarancją. Ktoś już dostał z tej wrzutki towar i jego jest wadliwy. Jak i mi się to miało by przytrafić (ta sama seria produkcyjna prawdopodobnie), to wolę kupić w PL z gwarancją i móc używać, a nie czekać kolejne 3M/6M na naprawę czy dosłanie części... na kasę mogę poczekać, nie spieszy mi się.

Kwestia czy paczka do nich z powrotem dojdzie i czy oddadzą. A jak nie, to czy mogę walczyć PayPalem... ?


Jak kupowałem, to była nowość w super promocji. Jeśli Chińczyk sprzedaje potem hurtem po dużo niższych cenach, to musi sobie przekalkulować, że nadane paczki mogą nie zostać odebrane, bo ktoś jego towar w międzyczasie dostanie pocztą lotniczą i będzie sprzedawać lokalnie, z dostawą na kolejny dzień i gwarancją... Chińczyka ryzyko
Jest jakiś tam czas na zwrot niby wiec jak nie przyjmiesz powinni oddać ew odjąć coś za koszta przesyłki. Chociaż sam podejrzewam że paczkę Ci ktoś ukradł. Zamawiam dużo i paczki idą max miesiąc (priority line). Jak 2 miechy nie mam to zakładam że już nigdy nie dojdzie
vakl08/08/2019 17:11

produkt, który kupiłem idzie już trzeci miesiąc, a na alledrogo pojawił się …produkt, który kupiłem idzie już trzeci miesiąc, a na alledrogo pojawił się już miesiąc temu o ponad 100zł taniej. 100zł bym przeżył, ale w PL jest z gwarancją. Ktoś już dostał z tej wrzutki towar i jego jest wadliwy. Jak i mi się to miało by przytrafić (ta sama seria produkcyjna prawdopodobnie), to wolę kupić w PL z gwarancją i móc używać, a nie czekać kolejne 3M/6M na naprawę czy dosłanie części... na kasę mogę poczekać, nie spieszy mi się. Kwestia czy paczka do nich z powrotem dojdzie i czy oddadzą. A jak nie, to czy mogę walczyć PayPalem... ?Jak kupowałem, to była nowość w super promocji. Jeśli Chińczyk sprzedaje potem hurtem po dużo niższych cenach, to musi sobie przekalkulować, że nadane paczki mogą nie zostać odebrane, bo ktoś jego towar w międzyczasie dostanie pocztą lotniczą i będzie sprzedawać lokalnie, z dostawą na kolejny dzień i gwarancją... Chińczyka ryzyko


Z tego co napisales wynika ,że minęło 60 dni więc napisz do suportu o zwrot a nie zastanawiasz się co się stanie gdy dojdzie i nie odbierzesz.
Monster208/08/2019 18:24

Z tego co napisales wynika ,że minęło 60 dni więc napisz do suportu o zwr …Z tego co napisales wynika ,że minęło 60 dni więc napisz do suportu o zwrot a nie zastanawiasz się co się stanie gdy dojdzie i nie odbierzesz.


A mają 60dni na dostarczenie? Czy moze 90? Jak się upominałem, to pisali, ze do 90 dni powinna dojechać...
vakl08/08/2019 18:27

A mają 60dni na dostarczenie? Czy moze 90? Jak się upominałem, to pisali, z …A mają 60dni na dostarczenie? Czy moze 90? Jak się upominałem, to pisali, ze do 90 dni powinna dojechać...


Ja pisałem o zwrot to dostałem informację ,że gdy nie dojdzie w 60 dni to oddadzą mi pieniądze. Napisz na live chat wytłumaczą.
Właśnie znalazlem oficjalne info o dostawach do 60dni na stonie bg:

Banggood General Item Return Policy

All products being sold at Banggood are guaranteed to be delivered to buyers within 60 days (90 days for Brazil). 

m.banggood.com/ret…mp;
Banggod potrafi sprzedawać rzeczy których fizycznie nie ma na magazynie . Czasami ściągniecie uzupełnienie ich magazynów trwa własnie te 2 do 3 miechów. Szczególnie zakupy preorderów lub wysyłek ,które mają iść z UE a nie Chin. Kwota wróci pomniejszona o transport w obie strony .
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje