Nie lubię szmat. Jaka odzież lepszej jakości?

maj 13. 2022
Cześć,

nie lubię kupować ciuchów i staram się to robić jak najrzadziej. Niestety, ostatnio zmuszony do chodzenia po sklepach, czy oglądania na stronach oferowanych produktów (nawet lepszych marek), zwróciłem uwagę, że teraz jeszcze trudniej znaleźć dobrej jakości ubranie (np koszulki, bieliznę), która nie zmienia się w szmatkę o samego kontaktu z promieniami słońca a co dopiero z pralką, czy suszarką. Wolałbym kupić coś lepszej trwałości i rzadziej odwiedzać sklepy, czy szukać kolejnych ubrań po 5 praniu lub suszeniu. W innym przypadku to wybór między ciągłym i częstym szukaniem, a chodzeniem w łachmanach lub worku po ziemniakach.

Czy ktoś jest w stanie zaproponować jakieś konkretne marki, bądź nawet konkretne modele męskiej odzieży jakie warto polecić pod kątem wytrzymałości? Byłoby genialnie jeśli takie ubrania można było suszyć w suszarce. Interesują mnie koszulki i koszule, bielizna (tylko bawełna), spodnie (np jeansy, dresy). Biorę po uwagę tylko odzież nieużywaną.

No i oczywiście jak na pepperowicza przystało ma być tanio a najlepiej za darmo:), a tak serio to cena ma znaczenie, ale wolę wydać na prawdę teraz trochę więcej, bo nie stać mnie już na tanie rzeczy.

Pozdrawiam
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
2 Komentarze
Prześlij Komentarz