maj 18. 2021
Sytuacja jest taka, że na Revolut był dość długo przypięty Netflix Argentyna, ale po wzroście ceny nie było sensu. Nastąpiła rezygnacja i na następny dzień aktywacja na Turcji. Dziś pojawia się komunikat o problemie z płatnością, i po sprawdzeniu Revolut zlikwidował tę kartę virtualną, a Netflix nie chce przyjąć nowej. Poszła rezygnacja z subskrypcji, która jest do dziś i czy da coś dalej wykombinować? I teraz lawina pytań..
1. Czy da odnowić subskrybcje na nową kartę wirtualną z Revolut, czy wyrobić fizyczna?
2. Czy działają Netglix givecard Turcja i gdzie najlepiej je kupić, żeby doładowanie było pewne i szybkie.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Skomentuj

27 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  G3orG318/05/2021 22:57

  Szkoda że nie na 60 dni. A ta stronka legitna czy potem czeka się tydzien …Szkoda że nie na 60 dni. A ta stronka legitna czy potem czeka się tydzien na kod?


  Kiedyś kupowałem na turgame.com, może i strona była po angielsku, było łatwiej z zakupem ale na kod czekałem po kilka h i musiałem kontaktować się z support'em. Na durmaplay czekałem kilka minut i dostałem kod, niestety strona cała po turecku, ale z pomocą tłumacza klikając cały czas dalej się udało, najpierw wpisanie danych karty (ja użyłem revolut'a), potem trzeba było zweryfikować swój numer telefonu - podac kod sms, kilka minut i przeniosło mnie do podstrony z kodem. Tak jak pisałem wyszło 54,51 zł. na turgame troszkę ponad 60.
 2. Avatar
  Wychodzi na to że nie ma takiej możliwości żeby podpiąć revoluta do netflixa (sam wielokrotnie probowałem), 2 godziny temu kupiłem giftcard'a z tej stronki durmaplay.com/tr/…t-7 kilka minut i dostałem kodzik. cenowo nie wychodzi źle 54,51 zł.
 3. Avatar
  Autor
  Barteq_0218/05/2021 22:47

  Wychodzi na to że nie ma takiej możliwości żeby podpiąć revoluta do netfl …Wychodzi na to że nie ma takiej możliwości żeby podpiąć revoluta do netflixa (sam wielokrotnie probowałem), 2 godziny temu kupiłem giftcard'a z tej stronki https://www.durmaplay.com/tr/store/netflix/buy/100-tl-hediye-kart-7 kilka minut i dostałem kodzik. cenowo nie wychodzi źle 54,51 zł.


  Za 100 Lir. To nie jest źle. Przy givecard potrzeba VPN? (Edytowano)
 4. Avatar
  G3orG318/05/2021 22:48

  Za miesiac?


  54,51 zł za 100 lir tureckich, czyli gdzieś ~50 dni.
 5. Avatar
  G3orG318/05/2021 22:48

  Za 100 Lir. To nie jest źle. Przy givecard potrzeba VPN?


  Nie potrzeba, jeśli masz przeniesione konto do Turcji i łapie ci tam walutę w TL. To wystarczy wklepac kod i gotowe.
 6. Avatar
  Autor
  Barteq_0218/05/2021 22:52

  Nie potrzeba, jeśli masz przeniesione konto do Turcji i łapie ci tam w …Nie potrzeba, jeśli masz przeniesione konto do Turcji i łapie ci tam walutę w TL. To wystarczy wklepac kod i gotowe.


  Szkoda że nie na 60 dni. A ta stronka legitna czy potem czeka się tydzien na kod?
 7. Avatar
  Autor
  Barteq_0218/05/2021 23:01

  Kiedyś kupowałem na turgame.com, może i strona była po angielsku, było łatw …Kiedyś kupowałem na turgame.com, może i strona była po angielsku, było łatwiej z zakupem ale na kod czekałem po kilka h i musiałem kontaktować się z support'em. Na durmaplay czekałem kilka minut i dostałem kod, niestety strona cała po turecku, ale z pomocą tłumacza klikając cały czas dalej się udało, najpierw wpisanie danych karty (ja użyłem revolut'a), potem trzeba było zweryfikować swój numer telefonu - podac kod sms, kilka minut i przeniosło mnie do podstrony z kodem. Tak jak pisałem wyszło 54,51 zł. na turgame troszkę ponad 60.


  O właśnie miałem pytać o turkgame, to dobrze że nie skorzystałem z nich. Słuchaj dzis anulowalem subskrybcje, i jutro mam odnowic, czyli jednak turecki VPN bedzie potrzebny czy się mylę? W sumie to dla starszej kuzynki, nie wiem czy nie bedzie chciała przejść na polski i miec spokoj. (Edytowano)
 8. Avatar
  G3orG318/05/2021 23:06

  O właśnie miałem pytać o turkgame, to dobrze że nie skorzystałem z nich. Sł …O właśnie miałem pytać o turkgame, to dobrze że nie skorzystałem z nich. Słuchaj dzis anulowalem subskrybcje, i jutro mam odnowic, czyli jednak turecki VPN bedzie potrzebny czy się mylę? W sumie to dla starszej kuzynki, nie wiem czy nie bedzie chciała przejść na polski i miec spokoj.


  Ja bym stworzył od nowa konto, wybrał ten średni pakiet - netflix zaproponuje najwyższy pakiet na miesiąc za korzystniejszą cene, i wtedy wyjdzie ci idealnie 100TL za 2 miesiące, a potem dalej kontynuował giftcardami. No chyba że bardzo zależy ci na swoim koncie to jesli dalej jest aktywne to dodaj sobie tego tureckiego giftcarda i nie powinno byc problemu. Jeśli całkiem masz anulowaną subskrypcje to spróbuj aktywować giftcardem ( nie powinno ci go przeliczyc na polski, bo ten kupiony na drumaplay da się aktywowac tylko w turcji), i potem gdyby nie weszedł spróbuj VPN.
 9. Avatar
  Załóż nową kartę wirtualną, albo Curve, albo nawet podepnij Polską kartę (na przewalutowaniu stracisz raptem kilkanaście groszy). A jak to zrobić żeby nie podawać Tureckiego telefonu? Zrób tak jak kiedyś opisałem w tym komentarzu.
 10. Avatar
  Cebul20/05/2021 11:53

  Załóż nową kartę wirtualną, albo Curve, albo nawet podepnij Polską kartę (n …Załóż nową kartę wirtualną, albo Curve, albo nawet podepnij Polską kartę (na przewalutowaniu stracisz raptem kilkanaście groszy). A jak to zrobić żeby nie podawać Tureckiego telefonu? Zrób tak jak kiedyś opisałem w tym komentarzu.


  Tylko co w sytuacji gdy konto istnieje, i jest aktywowane za pomocą giftcardów.
 11. Avatar
  Barteq_0220/05/2021 16:42

  Tylko co w sytuacji gdy konto istnieje, i jest aktywowane za pomocą …Tylko co w sytuacji gdy konto istnieje, i jest aktywowane za pomocą giftcardów.


  Nie wiem bo tymi giftcardami nigdy nie płaciłem. Ale pewnie masz zmianę płatności/odnowienia szczególnie jak subskrypcja wygaśnie. Jak aktywna Ci wygasnie to dodajesz kartę, potem VPN i odnowa pakietu i bzikasz.
 12. Avatar
  Mam do oddania voucher do Netflix wartości 515zł ktoś chętny to na PW dogadamy się .
 13. Avatar
  Witam
  Udało mi się dodać ostatnio wirtualna karę z Revoluta do konta Netflix i działa ok. Poszukuję 2 osób chętnych do opłacania abonamentu. Zainteresowanych proszę o PW
 14. Avatar
  Autor
  Max.Black29/05/2021 09:25

  Witam Udało mi się dodać ostatnio wirtualna karę z Revoluta do konta Net …Witam Udało mi się dodać ostatnio wirtualna karę z Revoluta do konta Netflix i działa ok. Poszukuję 2 osób chętnych do opłacania abonamentu. Zainteresowanych proszę o PW


  Która ci weszła mastercard czy visa? Turcja czy Polska?
 15. Avatar
  G3orG329/05/2021 09:27

  Która ci weszła mastercard czy visa? Turcja czy Polska?


  MasterCard
  Turcja
 16. Avatar
  Autor
  Max.Black29/05/2021 09:44

  Bez poprzez telefon dodałem.


  Mnie chyba z 5 razy nie chciało przyjąć kart virtualnych. I to wszystko z VPN tureckim.
 17. Avatar
  G3orG329/05/2021 09:47

  Mnie chyba z 5 razy nie chciało przyjąć kart virtualnych. I to wszystko z V …Mnie chyba z 5 razy nie chciało przyjąć kart virtualnych. I to wszystko z VPN tureckim.


  Mi też z 6 razy odrzucali ale ostatecznie się przyjęła
 18. Avatar
  Ktoś miał już problem z giftcard( próbuje już drugą dodać i nic ) . Czy jest szansa, że trzeba poczekać chwile w sensie iż karta podarunkowa nie jest jeszcze aktywna? Miał ktoś już taki problem?
Avatar