NETFLIX TURCJA

31
wrz 13.
Siema, macie jakis sposób na turecki numer? robił ktośostatnio konto?
Aktualizacje społecznościowe
Netflix OkazjeZadaj pytanie

Grupy

31 Komentarzy
@ka.milXSY Spróbuj inaczej. Załóż konto w PL, normalnie na nasze dane, po czym wyłącz jakikolwiek odpalony plan miałeś. Po wygaśnięciu, zaloguj się na konto przez VPN turecki i odpal jeszcze raz - wtedy już z ceną 31,99TRY (podnieśli cenę )
A to ci Chamy!

Osobiscie nie wiem ktore VPN teraz dobrze dziala.
Drakkaine13/09/2019 13:53

A to ci Chamy!Osobiscie nie wiem ktore VPN teraz dobrze dziala.


Jakiekolwiek darmowe chocby z chrome store. Wpisz tam vpn i wybierz ktorys, dodaj wtyczke i sprawdz czy maja turcje. Sam tak zrobilem, przeszlo bez problemu.
Edytowane przez: "WhoNext" wrz 14.
WhoNext14/09/2019 10:26

Jakiekolwiek darmowe chocby z chrome store. Wpisz tam vpn i wybierz …Jakiekolwiek darmowe chocby z chrome store. Wpisz tam vpn i wybierz ktorys, dodaj wtyczke i sprawdz czy maja turcje. Sam tak zrobilem, przeszlo bez problemu.


z jaka karta? kiedy?
ka.milXSY14/09/2019 10:30

z jaka karta? kiedy?


Karta?

Tworzysz konto normalnie na rodzimym IP, masz podpieta pl karte (najlepiej revolut skoro chcesz placic w lirach, lepsze przewalutowanie). Po okresie testowym nie odnawiasz, dodajesz do przegladarki ktorys dodatek vpn gdzie maja opcje turecka. Odpalasz, logujesz na netflixa i uruchamiasz subskrypcje. Sciaga ci z karty x pln po przeliczeniu z lir. Wylaczasz vpn. I korzystasz normalnie. Podpinalem sobie, koledze, koledze kolegi... za kazdym razem tak samo dziala.

Edit:
Karte mozesz jaka chcesz. Chcesz zalozyc netflixa od razu na tureckim IP, ok. Ale rejestracja itp wiecej czasu ci zajmie niz na rodzimym. Niewazne gdzie zakaldasz tylko jakie IP masz w momencie podpiecia karty/platnosci pierwszej. W ustawieniach wtedy zostaje zapisane ze masz subskrypcje wykupiona i placisz w x walucie.
Edytowane przez: "WhoNext" wrz 14.
WhoNext14/09/2019 10:36

Karta? Tworzysz konto normalnie na rodzimym IP, masz podpieta pl karte …Karta? Tworzysz konto normalnie na rodzimym IP, masz podpieta pl karte (najlepiej revolut skoro chcesz placic w lirach, lepsze przewalutowanie). Po okresie testowym nie odnawiasz, dodajesz do przegladarki ktorys dodatek vpn gdzie maja opcje turecka. Odpalasz, logujesz na netflixa i uruchamiasz subskrypcje. Sciaga ci z karty x pln po przeliczeniu z lir. Wylaczasz vpn. I korzystasz normalnie. Podpinalem sobie, koledze, koledze kolegi... za kazdym razem tak samo dziala.Edit:Karte mozesz jaka chcesz. Chcesz zalozyc netflixa od razu na tureckim IP, ok. Ale rejestracja itp wiecej czasu ci zajmie niz na rodzimym. Niewazne gdzie zakaldasz tylko jakie IP masz w momencie podpiecia karty/platnosci pierwszej. W ustawieniach wtedy zostaje zapisane ze masz subskrypcje wykupiona i placisz w x walucie.

Dzieki, a kiedy zmienailes na turcje? bo ostatnio cos nie trybilo i numeru tyreckiego wymagalo
U kogos ostatnio miesiac temu. Byly poradniki krok po kroku na pepperze. Za kazdym razem zakladalem bezproblemowo.
A macie jakiś patent na HBO GO?
Kjl
L
Próbowałem 3 krotnie założyć konto przez różne vpny na Turcję od końca sierpnia i nie chce mi przyjąć karty, czy to revolut czy holenderską czy polską - pokazuje się błąd płatności - próbowane na różnych urządzeniach. Zatem własnie pytanie czy uda się kupić przez Turcję czy już po ptokach.
PS czyste konto zakładałem od razu na Turcję nie próbowałem po zmianie płatnego planu z polskiego na Turcję
Schinden16/09/2019 00:16

Próbowałem 3 krotnie założyć konto przez różne vpny na Turcję od końca sie …Próbowałem 3 krotnie założyć konto przez różne vpny na Turcję od końca sierpnia i nie chce mi przyjąć karty, czy to revolut czy holenderską czy polską - pokazuje się błąd płatności - próbowane na różnych urządzeniach. Zatem własnie pytanie czy uda się kupić przez Turcję czy już po ptokach.PS czyste konto zakładałem od razu na Turcję nie próbowałem po zmianie płatnego planu z polskiego na Turcję


Załóż konto na Polskę->dodaj numer telefonu i kartę->wybierz plan (niech przypisze kartę) i anuluj subskrypcję->wyloguj się-> zmień IP VPNem (u mnie działało tylko HOLA VPN, które jest na telefon, te na komputerze nie działały)->sprawdź czy masz tureckie IP->wejdź na tureckiego netflixa->wznów subskrypcję z planem, który Ci odpowiada.
Edytowane przez: "Victoremque" wrz 16.
dzisiaj pomyślnie przeszło tureckie konto, 15 kończył mi się polski abonament. Wieczorem około 23.00 anulowałem członkostwo a dzisiaj z rana przy użyciu hola vpn wykupilem turecki pakiet
Victoremque16/09/2019 01:52

Załóż konto na Polskę->dodaj numer telefonu i kartę->wybierz plan (niech pr …Załóż konto na Polskę->dodaj numer telefonu i kartę->wybierz plan (niech przypisze kartę) i anuluj subskrypcję->wyloguj się-> zmień IP VPNem (u mnie działało tylko HOLA VPN, które jest na telefon, te na komputerze nie działały)->sprawdź czy masz tureckie IP->wejdź na tureckiego netflixa->wznów subskrypcję z planem, który Ci odpowiada.


A ja mam inny problem. Zarejestrowałem konto od początku przez VPNa (turcja) minął miesiąc darmowy, pobrało kwotę z revolut na poczet następnego miesiąca, a po tygodniu wylogowało wszystkich i informacja że muszę wybrać pakiet. Przy próbie podpięcia ponownie karty (też vpn) za każdym razem info: Wygląda na to, że wystąpił problem z metodą płatności, której próbujesz użyć. PayPal niedostępny. Coś ktoś pomoże ?
cjj18/09/2019 08:44

A ja mam inny problem. Zarejestrowałem konto od początku przez VPNa ( …A ja mam inny problem. Zarejestrowałem konto od początku przez VPNa (turcja) minął miesiąc darmowy, pobrało kwotę z revolut na poczet następnego miesiąca, a po tygodniu wylogowało wszystkich i informacja że muszę wybrać pakiet. Przy próbie podpięcia ponownie karty (też vpn) za każdym razem info: Wygląda na to, że wystąpił problem z metodą płatności, której próbujesz użyć. PayPal niedostępny. Coś ktoś pomoże ?


Prawdopodobnie się dopatrzyli, że ich w konia robisz. Zrób według mojej instrukcji drugi raz nowe konto na Polskę, a dopiero później zmień IP i wybierz plan turecki.
Załóż konto na Polskę->dodaj numer telefonu i kartę->wybierz plan (niech przypisze kartę) i anuluj subskrypcję-


ale czy w tym momencie nie pobuerze 52 pln ?
Pytanie czy mogę zmienić numer karty przy podłączonym Netflixie na Turcję? Mam to zrobić przez vpn czy mogę przez polski?
Działa jeszcze ten sposób? Zarejestrowałem się na Netflixie z normalnego polskiego IP, dodałem polską kartę płatniczą z mBanku, zweryfikowałem nr tel. Wybrałem najwyższy plan po czym wszedłem w ustawienia konta i anulowałem subskrypcję.

Dalej odpaliłem Hola VPN z tureckim IP, zalogowałem się na Netflixie, strona startowa pokazywała Turcję, ale po zalogowaniu wszystko na stronie było już po polsku. Włącznie z planem za 52 zł po odnowieniu.

Albo już ten patent nie działa, albo ja robię coś źle. Podpowiedzcie.
Edytowane przez: "Ryan_WTM" paź 5.
Podlaczam sie do pytania, z checia zalozylbym takie konto ale widze ze zakladajac przez PL od razu blokuje na karcie 52pln
Stali bywalcy Turcji, działa jeszcze to wszystko? Jakieś wskazówki? Jaka aktualna cena za 4 "ekrany"?
SprzedamOplaZa1MLN15/10/2019 22:51

Stali bywalcy Turcji, działa jeszcze to wszystko? Jakieś wskazówki? Jaka ak …Stali bywalcy Turcji, działa jeszcze to wszystko? Jakieś wskazówki? Jaka aktualna cena za 4 "ekrany"?


mi również nie działa. Pierwszy raz próbuje, nie łapie karty. Zima idzie pomocy//..:)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje