gru 30. 2021
Witam,

chciałbym zapytać się o aktualnie najniższe ceny na Netflixa. Gdzie kupujecie i jak? Jakieś poradniki? Czytałem w internecie różne tematy i czasami w ciągu miesiąca zmieniają się formy płatności. Preferuję Revoluta. Ktoś ma dobry i sprawdzony sposób na Netflixa z Turcji? Mam w Polsce aktywne konto, opłacane z karty Banku Millennium.

Proszę o radę, ewentualnie odesłanie do prostu, który zadziała- część po prostu mi nie śmiga.
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj
14 Komentarzy
 1. Avatar
  Witam, sam korzystam z Turcji. Zrobione sposobem z tej wstawki

  pepper.pl/pro…-30
  Kolega przed 2 tygodniami tez w ten sposób aktywował i wszystko śmiga. Około 17-19 zł za pakiet premium 4K.(onion)
 2. Avatar
  krzysiek.ok30/12/2021 19:40

  Witam, sam korzystam z Turcji. Zrobione sposobem z tej wstawki …Witam, sam korzystam z Turcji. Zrobione sposobem z tej wstawki https://www.pepper.pl/promocje/netflix-premium-turcja-21zl-4199-tl-300406?utm_source=mappshare&utm_medium=referral&utm_content=300406&utm_campaign=2021-12-30Kolega przed 2 tygodniami tez w ten sposób aktywował i wszystko śmiga. Około 17-19 zł za pakiet premium 4K.(onion)


  Też korzystam z tego sposobu. Mam podpiętego revoluta od lipca i cały czas płacę w lirach. Plusem jest to, że jest około 3x taniej niż w Polsce. Minus jest taki, że czasmi ludziom wywala tego Revoluta i trzeba robić od nowa. No i też lira nie jest zbyt stabilną walutą, bo najmniej mi pobrało ok. 14zł, a najwięcej 26zł.
  Czyli podsumowując rozwiązanie nie jest trwałe, ale na pewno sporo oszczędzisz, więc warto. Choćby z faktu, że płacimy tyle samo, co Zachód, a ofertę filmów i seriali mamy sporo mniejszą.
  Edytowane przez: "Mokry_Rysiek" gru 30. 2021
 3. Avatar
  Autor
  Dzięki serdecznie! Niech Wam Polski Ład mało zabierze

  A ten punkt: 5. Wybieramy plan który nas interesuje i przechodzimy dalej.
  Następnie przy podsumowaniu zmieniamy plan na niższy a dzięki temu otrzymujemy wyższy plan, który nas początkowo interesował w cenie jeden poziom niższego planu w pierwszym miesiącu.

  Ktoś mi wyjaśni o co chodzi ze zmianą planu na niższy?
  Edytowane przez: "wojtekbp89" gru 30. 2021
 4. Avatar
  wojtekbp8930/12/2021 20:06

  Dzięki serdecznie! Niech Wam Polski Ład mało zabierze A ten punkt: 5. Wy …Dzięki serdecznie! Niech Wam Polski Ład mało zabierze A ten punkt: 5. Wybieramy plan który nas interesuje i przechodzimy dalej.Następnie przy podsumowaniu zmieniamy plan na niższy a dzięki temu otrzymujemy wyższy plan, który nas początkowo interesował w cenie jeden poziom niższego planu w pierwszym miesiącu.Ktoś mi wyjaśni o co chodzi ze zmianą planu na niższy?


  tu już nie podpowiem. Ja ten krok pominąłem, żeby nie przekombinować przypadkiem

  Chociaż w sumie ja robiłem z tego poradnika: pepper.pl/pro…897
  Nie pobierałem tora, tylko zrobiłem to na Microsoft Edge, a jeśli chodzi o VPN to ja używałem darmowej wtyczki Urban VPN do Edge'a.
  Edytowane przez: "Mokry_Rysiek" gru 30. 2021
 5. Avatar
  Widziałem na shopee za 20 zł, ale nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ktoś wie ?
 6. Avatar
  Można też kupić gift cardy na hepsiburada i opłacić na kilka miesięcy z góry, bez podpinania karty, i martwienia się o wahania kursu
  Edytowane przez: "matiesol" gru 31. 2021
 7. Avatar
  matiesol31/12/2021 11:24

  Można też kupić gift cardy na hepsiburada i opłacić na kilka miesięcy z gór …Można też kupić gift cardy na hepsiburada i opłacić na kilka miesięcy z góry, bez podpinania karty, i martwienia się o wahania kursu


  Na hepsiburadzie zmiana języka na EN niewiele pomaga
 8. Avatar
  matiesol31/12/2021 11:24

  Można też kupić gift cardy na hepsiburada i opłacić na kilka miesięcy z gór …Można też kupić gift cardy na hepsiburada i opłacić na kilka miesięcy z góry, bez podpinania karty, i martwienia się o wahania kursu


  Albo kupic lire na zapas
 9. Avatar
  Niestety po wybraniu Turcji na VPNie pojawia mi się od mniej więcej tygodnia problem z płatnością. Próbuje zapłacić zarówno revolutem jak i curve i wyskakuje ten sam problem. Wiecie co na to zaradzić? Nie chce próbować płacić kartą pko bp, bo zapewne skasuje mnie jak za zboże.
 10. Avatar
  Pozor02/01/2022 19:54

  Niestety po wybraniu Turcji na VPNie pojawia mi się od mniej więcej t …Niestety po wybraniu Turcji na VPNie pojawia mi się od mniej więcej tygodnia problem z płatnością. Próbuje zapłacić zarówno revolutem jak i curve i wyskakuje ten sam problem. Wiecie co na to zaradzić? Nie chce próbować płacić kartą pko bp, bo zapewne skasuje mnie jak za zboże.


  Mam to samo
 11. Avatar
  pvd06/01/2022 20:02

  Mam to samo


  Jakby coś się zmieniło, albo wpadłbyś na jakiś genialny pomysł, to daj znać tu albo na priv Ja zrobię to samo. Tak sobie myślę, żeby założyć jakiegoś tureckiego maila i tak próbować.
 12. Avatar
  Pozor06/01/2022 20:57

  Jakby coś się zmieniło, albo wpadłbyś na jakiś genialny pomysł, to daj znać …Jakby coś się zmieniło, albo wpadłbyś na jakiś genialny pomysł, to daj znać tu albo na priv Ja zrobię to samo. Tak sobie myślę, żeby założyć jakiegoś tureckiego maila i tak próbować.


  Myślę że to nie wina maila a bardziej chyba numery kart
 13. Avatar
  pvd07/01/2022 18:03

  Myślę że to nie wina maila a bardziej chyba numery kart


  Może blokują prepaidy :-/
Prześlij Komentarz
Avatar