Netflix próbny

12
lip 6.
Witam! Czy jest jeszcze jakiś sposób na darmowego netflixa? Przedtem się robiło triale PL zablokowali to, później przez VPN robiło triale a teraz na końcu potrzeba numeru telefonu z tamtego kraju do weryfikacji SMS. Macie jakiś sposób?
Aktualizacje społecznościowe
Netflix OkazjeRóżne

Grupy

12 Komentarzy
Tak kupić netflxa normlanie na stronie.
remkac9606/07/2019 11:41

Tak kupić netflxa normlanie na stronie.


Czytanie ze zrozumieniem było już w podstawówce. Tak wiem należy kupić itp itd, ale ja oglądam 2 odcinki serialu na miesiąc więc nie mam zamiaru tego robic, każdy ma swoją moralność i sumienie.
Damianossek_.06/07/2019 11:42

Czytanie ze zrozumieniem było już w podstawówce. Tak wiem należy kupić itp …Czytanie ze zrozumieniem było już w podstawówce. Tak wiem należy kupić itp itd, ale ja oglądam 2 odcinki serialu na miesiąc więc nie mam zamiaru tego robic, każdy ma swoją moralność i sumienie.


To poszukaj w internecie na zalukaj czy inne stronie też znajdziesz jak oglądasz raz na ruski rok.
Albo zainstaluj sobie w komputerze lub smartfonie Kodi.
To już nie ma free msc w pl?
Przez VPN powinno się dać kupić z Turcji za 1/3 tego co w Polsce, ew. triale z USA.
Piszesz że zablokowali, to się zastanawiam dlaczego na chrome (tym na telefonie) widzę na dole przycisk [oglądaj bezpłatnie przez 30 dni]
bonzozniemiec10/07/2019 07:36

Piszesz że zablokowali, to się zastanawiam dlaczego na chrome (tym na t …Piszesz że zablokowali, to się zastanawiam dlaczego na chrome (tym na telefonie) widzę na dole przycisk [oglądaj bezpłatnie przez 30 dni]


Nic takiego u mnie nie ma, sprawdziłem przed chwilą. Może przeglądarka zaczytuje stronę z pamięci cache albo korzystasz z jakiegoś VPN-a lub z zagranicznego łącza?
Narv10/07/2019 07:47

Nic takiego u mnie nie ma, sprawdziłem przed chwilą. Może przeglądarka zac …Nic takiego u mnie nie ma, sprawdziłem przed chwilą. Może przeglądarka zaczytuje stronę z pamięci cache albo korzystasz z jakiegoś VPN-a lub z zagranicznego łącza?


Przycisk zniknął po wyczyszczeniu cache-u, sorki za dezinformację
Wchodze prze vpn jest 30 dniowy okres probny wszystko git, mam problem z dodaniem karty, o co kamman ?
ItsOver900024/07/2019 12:52

Wchodze prze vpn jest 30 dniowy okres probny wszystko git, mam problem z …Wchodze prze vpn jest 30 dniowy okres probny wszystko git, mam problem z dodaniem karty, o co kamman ?


Ja kiedyś robiłem przez VPN na inne kraje, przez jakiś czas działało, później zaczęli wymagać numer komórkowy z tamtego kraju w celu potwierdzenia, a teraz nawet karty dodać nie mogę. Chyba koniec cebulactwa, trzeba się składać i kupować tanie konta
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje