Net-s.pl przestroga przed sklepem

maj 19. 2021
Zamówiłem towar, dostałem potwierdzenie realizacji. Zgodnie z regulaminem net-s.pl potwierdzenie przyjęcia zamówienia to przystąpienie do umowy kupna sprzedaży.

Teraz uwaga - po tygodniu od potwierdzenia realizacji jednostronnie zerwali zawartą umowę sprzedaży ze względu na braki w magazynie i zwrócili pieniądze pomimo tego że chciałem aby zrealizowali zamówienie albo chociaż podjęli próbę realizacji (mają na to 30 dni, luzik poczekam)

A teraz to już będzie petarda - po kolejnych dwóch dniach od zerwania umowy sprzedaży przez Net-s towar pojawił się na ich stronie jako dostępny w cenie o 1000 zł droższej. Pieniądze zwrócili pomimo mojego sprzeciwu odstąpienia od umowy sprzedaży.

Kupiłem w innym sklepie, ale o 800 drożej niż oni (net-s Chmielewski czy jakoś tam) podjęli się mi sprzedać towar. Narazie konsultuję sprawę z federacją konsumentów i UOIKK.

Domyślam się że skończy się na postępowaniu sądowym o odszkodowanie i o wpłatę tej samej kwoty na konto federacji konsumentów tytułem zwalczania nieuczciwych praktyk konsumenckich.

BARDZO PRZESTRZEGAM PRZED SKLEPEM Net-s.pl. Na ceneo nazywaja się zaufane opinie a mają ledwo 70% pozytywów. Na stanie nie mają nic praktycznie, a ceny najniższe, a jak nie mogą kupić w hurtownii tak żeby mieli zysk lecą z klientem w ciula.

UWAŻAJCIE na nich.
Aktualizacje społecznościowe
Sklepy: pytania i opinie
Dyskusje
8 Komentarzy
Prześlij Komentarz