Zakończono

Napełnij nasze brzuszki

6
gru 22. 2017
Witam na wstępie chciałbym poinformować że wiem że to nie jest strona na tego typu akcje, ale jednak spróbuje, nie robię tego dla siebie lecz dla innych bo lubię pomagać

Idea tej akcji na peperze jest taka że chciałbym zobaczyć ile tak naprawdę jest nas tutaj I do ilu osób dotrę. Dlatego fajnie by było jak by każdy kto ma możliwość wysłał dla zwierzaków jedynie 1 zł i nie więcej ponieważ jak ktoś chce przekazywać więcej, powinien to zrobić niosąc pomoc dla ludzi A nie dla zwierząt. Myślę że ta złotówka jest dla każdego nie dużą kwota lecz jeśli zbierze się 100 osób można już coś do jedzenia kupić

Oczywiście jeśli akcja by przeszła i odniosła sukces gwarantuje specjalne podziękowania od organizacji dla wszystkich użytkowników pepera.

Oraz kieruje swoją wiadomość do administracji.
Jeśli złamie regulamin i nie mogę publikować takich treści proszę w takim razie o usunięcie tematu. Jednak muszę spróbować bo organizacja nie ma już nawet na jedzenie A idzie zima.
Dziękuję za uwagę

pomagam.pl/nad…017
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Proszę o administrację o wiadomość jeśli nie mogę publikować takich treści oraz o usunięcie tematu

Pozdrawiam i życzę wszystkim użytkownikom Wesołych Świąt
Powiem tak że na takie cele to przeznacze nawet więcej. Sam mam psa, którego siostra znalazła bo ktoś podrzucił go pod jej miejsce pracy. I jest z nami od tamtej chwili od malutkiego psiaczka którego nie można było nie pokochać, po dziś dzień.
Wszystkie zwierzęta powinno obejmować się szczególną opieka bo to właśnie one są prawdziwymi przyjaciółmi nie ważne co by się działo.
Mam nadzieje ze ta akcja da tym małym pociecha pełna miskę.
Ale bardziej myślę o tym ze i one znajdą właśnie taką osobę która je przygarnie i pokocha jak własne dzieci.
A dlaczego jeśli chcę przekazać więcej niż 1 zł to mam wspomóc ludzi a nie zwierzęta? Jest coś złego we wspomaganiu zwierząt większą kwotą?

Chyba że 1 zł to okazja a to przecież jest serwis z okazjami...
Powiem tak ze ja juz przesłałem wieksza kwotę i tyle.
Również osobiście uważam, że lepiej przeznaczyć pieniądze na pomoc zwierzętom i to każdy tyle ile uważa lub może, ponieważ każde zwierzę na to zasługuję. Nie ma złych zwierząt, jak np, mówią tabliczki na niektórych bramach "Uwaga zły pies". To jest dla mnie nieprawdziwe określenie, bo to ludzie bywają źli i źle traktując lub wychowując zwierzęta nie mamy się co dziwić, że również mogą nam się odwdzięczyć złością. Dlatego wolę pomagać zwierzakom niż ludziom, którzy w większości przypadków na to nie zasługują lub próbują wykorzystać tego typu akcje na swoją korzyść.
Szkoda że do dyskusji nikt nawet nie zagląda
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje