Najtańszy SIM do stacji monitorującej GSM

10
maj 25. 2018
Jaki polecicie najtańszy sim na najdłuższy okres aktywności?

Czy są jeszcze w ofercie te play na 18 miesięcy za 1PLN?
Aktualizacje społecznościowe
10 Komentarzy
Kup starter np orange free, darmowym kodem przedluzysz na rok
U nas w firmie korzystamy z Play OdNowa - jeżeli masz numer w Play to dostajesz za free smsy (trzeba włączyć darmowe smsy i rozmowy w play). Jeżeli np wyślesz chociaż 1 smsa z karty w miesiącu (nawet darmowego) to nic nie płacisz - przynajmniej u nas nie było sytuacji żebyśmy musieli "doładować" kartę - no i nie mas żadnych limitów czasowych na wykorzystanie środków. Najlepiej poczytać dokładnie regulamin - ja polecam
WhoNextIle kosztuje orange free?

serfmenNie mam play - chodzi o to by osobie niepełnosprawnej kupić kartę z jak najdłuższym czasem aktywności.
polecam sieć wRodzinie (nie wNaszejRodzinie):
909476-bvufH.jpg
LUB

Najlepiej sieć VirginMobile taryfę FreeMium, konto ważne rok po każdym doładowaniu a i za darmo co miesiąc 30min 30sms i 300MB za darmo co miesiąc ale trzeba pakiet odnowić co 6 miesięcy (za darmo) oraz darmowy lejek internetu, chyba 32KB
Robicoonmaj 26. 2018

WhoNextIle kosztuje orange free?serfmenNie mam play - chodzi o to by …WhoNextIle kosztuje orange free?serfmenNie mam play - chodzi o to by osobie niepełnosprawnej kupić kartę z jak najdłuższym czasem aktywności.


Najtanszy starter 5zł. Raz do roku wystarczy wyslac darmowy sms o tresci START na numer 8002 co przedluza waznosc konta o rok. Ceny za sms czy polaczenia sa standardowe jak w wiekszosci ofert na karte.
WhoNextmaj 26. 2018

Najtanszy starter 5zł. Raz do roku wystarczy wyslac darmowy sms o tresci …Najtanszy starter 5zł. Raz do roku wystarczy wyslac darmowy sms o tresci START na numer 8002 co przedluza waznosc konta o rok. Ceny za sms czy polaczenia sa standardowe jak w wiekszosci ofert na karte.Dziękuję właśnie o takie coś mi chodziło!

Dzięki - Piąteczka!

kupie w salonach orange tak?
LisPromocjimaj 26. 2018

polecam sieć wRodzinie (nie wNaszejRodzinie):[Obrazek] LUBNajlepiej sieć V …polecam sieć wRodzinie (nie wNaszejRodzinie):[Obrazek] LUBNajlepiej sieć VirginMobile taryfę FreeMium, konto ważne rok po każdym doładowaniu a i za darmo co miesiąc 30min 30sms i 300MB za darmo co miesiąc ale trzeba pakiet odnowić co 6 miesięcy (za darmo) oraz darmowy lejek internetu, chyba 32KBO! Nie znam - a jeszcze pytanie - w zasięgu jakiej sieci jest? (Żeby chora osoba była cały czas w zasięgu.)

OK to z praktycznej strony - czy ta Rodzina czy Virgin?

I gdzie je można kupić?
Edytowane przez: "Robicoon" maj 26. 2018
Robicoonmaj 26. 2018

Dziękuję właśnie o takie coś mi chodziło! Dzięki - Piąteczka! (highfi …Dziękuję właśnie o takie coś mi chodziło! Dzięki - Piąteczka! kupie w salonach orange tak?


Salonie, kiosku. Ogolnie w miejscach gdzie starter jakiejkolwiek sieci mozna dostac warto zapytac, beda mieli.
WhoNextmaj 26. 2018

Salonie, kiosku. Ogolnie w miejscach gdzie starter jakiejkolwiek sieci …Salonie, kiosku. Ogolnie w miejscach gdzie starter jakiejkolwiek sieci mozna dostac warto zapytac, beda mieli.OK! Będę Szukał! Dziękuję!
To jeszcze pytanie.

VirginMobile FreeMium - czy jedyna opcja za 5 zł to zamówienie przez kuriera (czas)
czy można kupić zwykły starter i uruchomic FreeMium (jakieś dodatkowe koszty za zmiane taryfy? )
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje