Najtańszy internet

20 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika PeRsEcUtOr
  Odpowiadam: To ten który najmniej kosztuje 🙃

  Poproszę na siebie
  Awatar użytkownika Mirden
  Autor
  Czyli? Podaj jakiś konkret
 2. Awatar użytkownika NickVolt
  I tak cud, że kolega wyżej w drugiej odpowiedzi podał Aero, bo nawet nie napisałeś, czy chodzi o internet na kartę SIM, czy np światłowód do domu.
  Są portale, które co miesiąc robią takie zestawienia dla zabicia nudy czy tam przyciągania użytkowników.
  Istotne jest jednak to, że najtańszy nie znaczy od razu najlepszy, bo co z tego, że będzie tanio, jak akurat w tej sieci będziesz miał kiepski zasięg. Więc najpierw się zorientuj, jakie sieci maja najlepszy zasięg tam, gdzie tego internetu używasz najczęściej - jeśli w domu, to prosta sprawa, jak w trasie, to w sumie rosyjska ruletka (zależy gdzie pojedziesz). Potem sprawdź sobie oferty na porównywarkach, a potem jeszcze zobacz, który operator używa jakich nadajników, bo o ile 4 główne sieci (Plus, Play, T-Mobile i Orange) są jasne, to tych wirtualnych operatorów jest więcej i trzeba szukać po sieci, jakich nadajników używają, bo niektórzy nie raczą napisać tego na swojej stronie w widocznym miejscu.
  Awatar użytkownika Mirden
  Autor
  To właśnie patrzyłem i jest limit więc nie wiem też ile by mi w sumie wystarczyło, nawet parę MB/s aby coś obejrzeć bez zacięć i dobrej jakości. Więc chyba jednak światłowód będzie tańszy, ale czy mam taką aż potrzebę?
 3. Awatar użytkownika Xorro
  Poprawna odpowiedź: to zależy.
  Awatar użytkownika Mirden
  Autor
  Od? Jakoś nie widzi mi się polować na okazje i kupować/rejestrować startery choć promka jest do końca roku w T-Mobile. Myśle nad światłowodem, bo z internetu głównie korzystam w domu. Mam od prywatnego chyba 49 zł za 200Mb/s choć w tej cenie w vectrze mam jeszcze telewizje chyba do tego. Muszę podzwonić do przedstawicieli w vectrze, bo co ulotka to inna oferta a trudno się połapać co bardziej opłacalne.
 4. Awatar użytkownika adam45648
  to oszczędność dla portfela
 5. Awatar użytkownika Aliev
  W red bull mobile masz pierwszy miesiąc za 1zł, a kolejne miesiące 40zł, a przez pierwsze 180dni masz nielimitowany internet tam, więc korzystać przez 180dni i przechodzić gdzie indziej.
 6. Awatar użytkownika LeopoldOreski
  Kup startery różnych sieci posprawdzaj jak działają o różnych godzinach bo przeskok może być olbrzymi, niema co brać najtańszego jak możliwe że ledwo co będzie chodził.
  Awatar użytkownika Mirden
  Autor
  Tmobile jest drogi a wolny. Play miał 200Mb/s na lte w komputerze. Plus nie wszędzie ma zasięg a orange to złodzieje.
Awatar użytkownika