Najtańsze ubezpieczenie OC, gdzie i jak tanio?

6
paź 31. 2016
Prosiłbym o zagłębienie się w ceny OC na Polskim rynku, tak żeby raz na

tydzień lub na miesiąc można było przeczytać o aktualnych promocja OC na

Pepperze :-)

Zainspirowany podwyżkami za OC oraz jedną z ofert AXA:
pepper.pl/kup…101

PZU wyceniło mi OC na 682zł 1.9d Peugeot 306 97r
AXA 2 miesiące temu na 780zł 1.9d VW T4 99r
AVIVA miesiąc temu na 840zł 1.8kat Vectra 01r
Aktualizacje społecznościowe
6 Komentarzy
Pepper
https://www.pepper.pl/profile/Dymek Chyba jest za dużo zmiennych, żeby jakoś ubrać to w ładne podsumowanie. Wszystko zależy przecież już nie tylko od cen u danego ubezpieczyciela, ale też od zniżek, wielkości miasta w którym się mieszka, konkretnego auta, czy też od stażu prowadzenia auta.

No i wszystko się zmienia dosłownie z dnia na dzień. Jak ubezpieczałem auto w kwietniu, to miałem skalkulowane OC z AC na ~1900zł. Przyjechałem tydzień później do biura, zapłacić i podpisać umowę, a cena w międzyczasie wzrosła do 2500zł, bo towarzystwo podniosło ceny.
Autor
Kabanpaź 31. 2016

@Dymek Chyba jest za dużo zmiennych, żeby jakoś ubrać to w ładne pods …@Dymek Chyba jest za dużo zmiennych, żeby jakoś ubrać to w ładne podsumowanie. Wszystko zależy przecież już nie tylko od cen u danego ubezpieczyciela, ale też od zniżek, wielkości miasta w którym się mieszka, konkretnego auta, czy też od stażu prowadzenia auta. No i wszystko się zmienia dosłownie z dnia na dzień. Jak ubezpieczałem auto w kwietniu, to miałem skalkulowane OC z AC na ~1900zł. Przyjechałem tydzień później do biura, zapłacić i podpisać umowę, a cena w międzyczasie wzrosła do 2500zł, bo towarzystwo podniosło ceny.wiem, sprawdzałem to ostatnio:-/
Teraz ludzie będą bardziej kreatywni i wymagający odnośnie OC NW i AC itp :-)
...może czas ubezpieczyć auto w innym kraju
W sumie dobry wątek by mógł być. Wiem, że z 2 lata temu jak się zaznaczyło, że ma się dziecko, albo jest się w związku małżeńskim, to było ileś procent taniej.
Autor
dominusekpaź 31. 2016

W sumie dobry wątek by mógł być. Wiem, że z 2 lata temu jak się zazna …W sumie dobry wątek by mógł być. Wiem, że z 2 lata temu jak się zaznaczyło, że ma się dziecko, albo jest się w związku małżeńskim, to było ileś procent taniej.ubezpieczalnie tłumaczą się nadużyciami ze strony klientów...jakoś jak się jeździ przez 10-20 lat bez stłuczki to żadnych profitów nam klientom ubezpieczalnia nie dodaje ...za szczęśliwe prowadzenie samochodu:-/
Edytowane przez: "LisPromocji" paź 31. 2016
dominusekpaź 31. 2016

W sumie dobry wątek by mógł być. Wiem, że z 2 lata temu jak się zazna …W sumie dobry wątek by mógł być. Wiem, że z 2 lata temu jak się zaznaczyło, że ma się dziecko, albo jest się w związku małżeńskim, to było ileś procent taniej.


to zalezy od ubezpieczyciela, bo sa tacy co wlasnie za to pondosza cene, bo dla nich jesli masz dziecko to bedziesz mniej skoncentrowany na prowadzeniu samochodu, mozesz np odwracac sie do dziecka itd wiec medal ma dwie strony

Autor
marcin.elolis 2. 2016

to zalezy od ubezpieczyciela, bo sa tacy co wlasnie za to pondosza cene, …to zalezy od ubezpieczyciela, bo sa tacy co wlasnie za to pondosza cene, bo dla nich jesli masz dziecko to bedziesz mniej skoncentrowany na prowadzeniu samochodu, mozesz np odwracac sie do dziecka itd wiec medal ma dwie stronyod nowego roku ma być jeszcze gorzej dla starych aut więc...będziemy sprowadzać nowsze auta niż niemcy kupują może czas zacząć sprowadzać koncepty aut?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje