Najtańsza oferta z nielimitowanymi SMS

lis 16. 2023
Cześć,
szukam najtańszej oferty z nielimitowanymi SMS. Karta będzie siedzieć w pewnym urządzeniu z którym będę kontaktował się właśnie tą formą. połączenia i internet zbytnio nie interesują mnie choć jak by było z 0.5GB internetu to nie pogardził bym.

Osobiście zastanawiam się czy nie wziąć dodatkowej karty we FLEX za 15zł. Dobrać do tego dodatkową kartę z tym samym numerem i miałbym 2 karty za 15zł tylko musiał bym ze swojej strony modyfikować oprogramowanie w urządzeniacha aby jakoś je rozróżniać.
Aktualizacje społecznościowe

16 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Tylko_Na_Karte
  Jeśli masz telefon Xiaomi to druga przestrzeń na apki jest. Co do ofert wybierz abo. Jak wybierzesz ofertę na kartę i np. wyślesz z 2000 SMS na jakim no limit. To założą ci blokadę, w najgorszym razie nałożą ci karę. W abo czegoś takiego nie ma. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Pietr
  Autor
  podpisywać umowę na 2 lata tak średnio mi się widzi.
 2. Awatar użytkownika Arwena
  Dwa numery w nju wychodzą po 19 zł na głowę. Umowa na czas nieokreślony. Internet dostajesz coraz więcej za staż. Jednak warunkiem jest to że trzeba mieć te 2 numery. Bo przy jednym jest coś drozej
 3. Awatar użytkownika Mm93
  Ile tych sms mniej więcej!??
  Awatar użytkownika Pietr
  Autor
  Obawiam się że po kilkaset dziennie jak nie więcej.
 4. Awatar użytkownika droxu
  Fakt mobile 9zł/mies, Orange wcześniej miało za 10zł ale obecnie chyba już wycofali, w plusie jeszcze chyba jest aktualne za 10zł ale tylko w wybranych taryfach. W Play też chyba jeszcze aktualne za 10zł.
  Najkorzystniej z tych wszystkich wychodzi Fakt, każde doładowanie przedłuża ważność konta o rok i nie ma żadnego wymogu płatnej aktywności, jedynie internet trzeba by dokupić bo co prawda jest bezpłatny ale jest lejek 32kbps czyli trochę słabo do użytku.

  Możliwe że któryś z wirtualnych operatorów może mieć taniej.
  Awatar użytkownika droxu
  Lycamobile za 10zł sms/rozmowy bez limitu do tego 6GB w kraju i 1GB w UE, można zamówić esim.
Awatar użytkownika