najlepszy cashback

12
wrz 15. 2018
jaki jest na ten moment najbardziej oplacalna strona z cashback?

tylko musi byc to strona na ktorej mozna wyplacic hajs w miare malych ilosciach,
bo np epn odpada, poniewaz zanim dobije tam do 100$ to 10 lat minie albo strone wczesniej zamkna
Aktualizacje społecznościowe
Różne
12 Komentarzy
Sam widZisz...każdy ma swoją opinię i korzysta z innego serwisu. Jeżeli ktoś zamawia sporadycznie i za drobne to ogólnie nie opłaca się nigdzie zakładać bo na kasę można czekać gruby czas. Ja używam głównie ebates i ga. W zależności od procentu gdzie dadzą więcej na dany sklep bo są rozne.
a cos innego?
Jak 100$ na ePn?
Jak 9$:
1223242-RLHWA.jpg
stfpl58 min

Jak 100$ na ePn?Jak 9$:[Obrazek]


a prowizja jest?
Właśnie sobie wypłaciłem.

Bez żadnych prowizji na PayPalMe:)
Mowca5 g, 54 min

Sam widZisz...każdy ma swoją opinię i korzysta z innego serwisu. Jeżeli kto …Sam widZisz...każdy ma swoją opinię i korzysta z innego serwisu. Jeżeli ktoś zamawia sporadycznie i za drobne to ogólnie nie opłaca się nigdzie zakładać bo na kasę można czekać gruby czas. Ja używam głównie ebates i ga. W zależności od procentu gdzie dadzą więcej na dany sklep bo są rozne.


Korzystam z yazing, nie ma progu, średnio ponad 7$ na miesiąc wpada. Nie ma prowizji. Jedynie ostatnio były małe zawirowania i zniknął gearbest. Ale już wrócił. Do aliexpress używam topcashback.
ja korzystam z givingassistant i nie narzekam na niego, ale to jedynie zyskuję coś kupując na aliexpress czy banggood

korzysta ktoś z planet plus? widzę że sporo mają popularnych sklepów, zwłaszcza z polski, chociażby amazon.de czy allegro itp
Trzeba też brać pod uwage kontakt z supportem i czy dany serwis nie kantuje na przydzielany zwrocie bo takie też się zdarzają przypadki. Ja osobiście nie mam zastrzeżeń do tych z których korzystam. Już nie raz miałem sytuację, że mi nie naliczyło zwrotu ale po napisaniu do supportu, zaraz to naprawili i nie było zbędnego użerania się czy mi się należy czy nie.
Adidas082 g, 28 min

ja korzystam z givingassistant i nie narzekam na niego, ale to jedynie …ja korzystam z givingassistant i nie narzekam na niego, ale to jedynie zyskuję coś kupując na aliexpress czy banggood korzysta ktoś z planet plus? widzę że sporo mają popularnych sklepów, zwłaszcza z polski, chociażby amazon.de czy allegro itpja korzystam z planet plus jak na razie, raz wyplacilem i bylo ok, teraz szukam ewentualnie czegos lepszego, chociaz z tego co widze to i tak ich % nie jest taki zly w porownianiu do konkurencji - jedynie gearbest maja slaby (2% tylko) + trzeba pamietac aby sie przekierowywac przez ich stronke (epn ma swoja wtyczke wiec jest wygodniej zdecydowanie)
Ja polecam planet plus. Jak na razie bez problemów. Planet plus też ma wtyczkę do przeglądarki.
polecam nowycashback
Patryk_Kowalski08/11/2019 23:47

polecam nowycashback


no spoko, ale niech więcej osób się wypowie, od kiedy oni są na rynku bo pierwsze słyszę?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje