Nadgorliwość administracji

10
wrz 11. 2019
zastanawiam czy warto tracić czas i wrzucać znalezione okazje.
w autobusie znalazłem gazetkę mediaexpert z okazjami na jutro w nowym sklepie.
zrobiłem zdjecia i skasowano bo " za ogólnie "
potem zrobiłem okazję konkurencyjnego euro w tej samej lokalizacji linkujac do towarów i podając ceny ktore dostalem w meilu newslettera znowu cos nie tak
bawcie się dalej w te kabelki z aliexpress widocznie większe wpływy z afiliacji
Aktualizacje społecznościowe
Różne
10 Komentarzy
ale ta druga pepper.pl/pro…855
jest aktywna.
nie wiem co tam i jak, a moją wrzutkę sprzed 30 minut zmoderowali po 10 minutach bytności i znów jest dostępna (może miała jakieś hiperlinki czy coś)
no chyba mieli jakiś powód co do tej Twojej gazetki
Zatoichi11/09/2019 20:49

ale ta druga …ale ta druga https://www.pepper.pl/promocje/telewizor-lg-55um7100-w-trzech-sklepach-euro-za-1499-pln-185855jest aktywna.nie wiem co tam i jak, a moją wrzutkę sprzed 30 minut zmoderowali po 10 minutach bytności i znów jest dostępna (może miała jakieś hiperlinki czy coś)no chyba mieli jakiś powód co do tej Twojej gazetki


Drugą uaktywnili po tym jak znalazłem link do gazetki.
Dodaje okazje z telefonu i nie mam za bardzo jak szukać linków i referencji.
drozda11/09/2019 20:52

Drugą uaktywnili po tym jak znalazłem link do gazetki.Dodaje okazje z t …Drugą uaktywnili po tym jak znalazłem link do gazetki.Dodaje okazje z telefonu i nie mam za bardzo jak szukać linków i referencji.


Tak, racja, dodawanie okazji z telefonu to katorga. Trzeba uważać bo często coś urywa, lub link nie ten i inne "atrakcje" się zdarzają. Zazwyczaj jak dodaję ze smarta to potem poprawiam jeszcze z raz czy dwa razy wrzutkę, najlepiej już na lapku.
Bez sensu taka moderacja.

BTW - Co to afiliacja? Pepper dostaje kasę od chińskich sklepów za każdy klikniety reflinka, czy tylko jak ktoś kupi?
Edytowane przez: "malabarista" wrz 11. 2019
malabarista11/09/2019 23:12

Bez sensu taka moderacja. BTW - Co to afiliacja? Revolut dostaje kasę od …Bez sensu taka moderacja. BTW - Co to afiliacja? Revolut dostaje kasę od chińskich sklepów za każdy klikniety reflinka, czy tylko jak ktoś kupi?


Raczej pepper jak ktoś kliknie z ich linka
drozda11/09/2019 23:24

Raczej pepper jak ktoś kliknie z ich linka


Ano pepper pepper :D.
drozda11/09/2019 20:52

Drugą uaktywnili po tym jak znalazłem link do gazetki.Dodaje okazje z t …Drugą uaktywnili po tym jak znalazłem link do gazetki.Dodaje okazje z telefonu i nie mam za bardzo jak szukać linków i referencji.


Na pepperze pojawiło się dwóch nowych moderatorów. Chłopaki się uczą - musisz im wybaczyć
Przecież ogólne zasady wrzucania są znane Jeśli ktoś dodaje okazję zbiorczą (tudzież, ogólną), powinien w opisie podać parę przykładów z cenami. Do tego jakieś zdjęcie / zrzut z potwierdzeniem tej oferty. Nie ma odstępstw od tej reguły.

Błędy mogą się zdarzyć zawsze, ale to też nie powód by szukać drugiego dna. Jesteśmy tylko ludźmi
@drozda Rozumiem irytację, rozumiem też dlaczego deal z Media Expert został usunięty. Dopisałem przykładowy produkt, ''przypiąłem'' sklep i przywróciłem okazję.
Kaban12/09/2019 10:31

@drozda Rozumiem irytację, rozumiem też dlaczego deal z Media Expert z …@drozda Rozumiem irytację, rozumiem też dlaczego deal z Media Expert został usunięty. Dopisałem przykładowy produkt, ''przypiąłem'' sklep i przywróciłem okazję.


spoko , admini powinni też wiedzieć że moderując okazję uniemożliwiają też jej poprawienie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje