Myjki (osuszacze) do okien Karcher

9
sty 15. 2018
Hej wam

Wpadl ktos moze ostatnio na jakas dobra oferte na w/w myjki do okien ?

Model chyba nie ma znaczenia - byle dzialal dobrze
Aktualizacje społecznościowe
Karcher Okazje
9 Komentarzy
Na Olx znalazłem ofertę gdzie facet sprzedaje nowe zapakowane myjki karcher z Anglii za 110 zł. Taniej nie kupisz nigdzie, minus to brak gwarancji ale cena połowę niższa niż u nas w sklepach
Snipersty 15. 2018

Na Olx znalazłem ofertę gdzie facet sprzedaje nowe zapakowane myjki k …Na Olx znalazłem ofertę gdzie facet sprzedaje nowe zapakowane myjki karcher z Anglii za 110 zł. Taniej nie kupisz nigdzie, minus to brak gwarancji ale cena połowę niższa niż u nas w sklepach


To juz chyba pod paserstwo podchodzi.. wolalbym jednak bardziej sklepowe wersje - w olx sie nie bawie.
sander.kelesethsty 15. 2018

To juz chyba pod paserstwo podchodzi.. wolalbym jednak bardziej sklepowe …To juz chyba pod paserstwo podchodzi.. wolalbym jednak bardziej sklepowe wersje - w olx sie nie bawie.


Skoro kupione a nie kradzione, to jakie paserstwo?
Mi.sty 15. 2018

Skoro kupione a nie kradzione, to jakie paserstwo?


Mam wytlumaczyc pojecie paserstwa?
sander.kelesethsty 15. 2018

Mam wytlumaczyc pojecie paserstwa?


Chyba jednak sam musisz przeczytać

"zachowanie polegające na nabyciu rzeczy uzyskanej za pomocą czynu zabronionego (najczęściej kradzieży), lub udzieleniu innej osobie pomocy do jej zbycia, albo na przyjęciu tej rzeczy lub pomocy w jej ukryciu."

Więc w którym momencie takie zjawisko zachodzi? Bo napewno nie w przypadku odkupienia przedmiotu nabytego w innym kraju.
Nie bede tu sie wdawac w polemike,

Ku wyobraźni : facet sprzedaje myjki za ~100zl - oczywiscie z zarobkiem, jak srednia cena takiej myjki w UK to 50-60 funtów - czyli przyjmujac dzisiejszy kurs sredni okolo 240-280 PLN.

Nawet wezmy cene z warehouse deals amazonu 34 funty = 160 pln

No chyba ze zalozyl biznes w UK "Skup myjek karchera" po 5-10 funtow + koszty transportu + marza to rzeczywiscie ma sens.
@sander.keleseth ta "myjka" to tak naprawdę "odkurzacz" do zbierania wody, mnie do końca nie przekonała. Zamiast tego kupiłem myjkę parową karcher z dodatkową końcówką do mycia okien. Znalazłem kiedyś na wyprzedaży w Biedronce w granicach 3 stówek, ale widziałem kilka razy w lidlu lub biedronce takie urządzenia taniej (marka własna). Wiadomo, cena wyższa, ale wachlarz zastosowań też większy.
Edytowane przez: "Cad" sty 16. 2018
@Cad jaki model ?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsze dyskusje

    Najlepsi sprzedawcy