Niestety, ta dyskusja już wygasła
gru 22. 2021
Liczne przecieki wskazują, że to właśnie ta gra będzie dostępna dzisiaj za darmo od godz. 17:00 przez 24h
W podpowiedzi od Epic Games mamy ikonkę kuszy, która to znajduje się na jednym ze screenów użytych do opisu gry. Dodatkowo inne portale wskazujące tą grę:
hitc.com
pelegit.co.il
reddit.com

Ludzkość została zniszczona przez zmiany klimatu, wojnę nuklearną i pandemie. Czy Twój zespół mutantów przetrwa w Zonie? Mutant Year Zero: Road to Eden to taktyczna gra przygodowa łącząca w sobie walkę turową z eksploracją w czasie rzeczywistym, fabułą, skradaniem się i strategią.
Gatunki

Cechy


ODKRYJ ZIEMIĘ, NA KTÓREJ LUDZKOŚĆ WYGINĘŁA
Zespół, w którego skład wchodzą projektanci takich tytułów, jak HITMAN, czy współtwórca gry PAYDAY, przedstawia grę Mutant Year Zero: Road to Eden – taktyczną grę przygodową łączącą system walki turowej znany z serii XCOM z mechaniką skradania się w czasie rzeczywistym oraz odkrywaniem świata, w którym skończyło się już panowanie rodzaju ludzkiego, opanowanego przez naturę... i mutanty.
Apokalipsa w końcu nadeszła.
Prędzej czy później musiało do niej dojść. Natura przejęła zrujnowane miasta. Zamienionymi w cmentarzyska ulicami pustych miast hula wiatr.
Ludzie wyginęli. Na szczątkach cywilizacji żerują mutanci, zdeformowane humanoidy i zwierzęta, które szukają ocalenia lub żywności. Aby przetrwać, gracz musi razem ze swoimi towarzyszami zbadać Zonę.
Wszystko to może jednak okazać się kłamstwem.
481147_1.jpg
WALKA TAKTYCZNA
Mutant Year Zero: Road to Eden to idealna rozrywka dla miłośników strategii taktycznych. Poznaj bogaty system taktycznej walki turowej znany z gier z serii XCOM.
ODKRYJ ZIEMIĘ, NA KTÓREJ LUDZKOŚĆ WYGINĘŁA
Przemierzaj pozbawiony ludzi świat, w którym miasta są opuszczone, drogi niszczeją a wsie zarastają chwastami. W razie potrzeby wróć do Arki — skąpanej światłem neonów oazy łajdaków i szubrawców, aby uzupełnić zapasy i zaplanować kolejną wyprawę.
KONTROLUJ GRUPĘ MUTANTÓW
Kaczor z wrednym charakterem, czy dzik z napadami wściekłości to bohaterowie, jakich nie spotyka się na co dzień. Poznaj takie postacie, jak Dux, Bormin, Selma i wiele innych. Każda z nich ma niepowtarzalną osobowość i wypaczony ogląd rzeczywistości — zarówno własnego położenia, jak i sytuacji na świecie.
OPANUJ SKRADANIE SIĘ DO PERFEKCJI
Przemykaj się w cieniu, aby unikać starć lub przyłapywać wrogów, kiedy są nieprzygotowani do walki. Skradanie się w czasie rzeczywistym zapewni ci pełną kontrolę nad sytuacją, umożliwiając wślizgiwanie się do obozów wroga, zajmowanie mutantami korzystnych pozycji i przeróżne zaskakujące strategie.
ODBLOKUJ MUTACJE
Odblokuj nowe mutacje i zdolności mutantów takie jak Kamienna skóra Selmy, Szarża Bormina, czy niezwykły talent Duxa, dzięki któremu może zakradać się niepostrzeżenie do obozów pełnych wrogów, mimo że jest gadającym kaczorem mierzącym 1,2 metra wzrostu.
DYNAMICZNE OTOCZENIE
Zyskuj przewagę dzięki elementom otoczenia. Unikaj reflektorów, ukrywaj się przed wzrokiem wrogów albo po prostu rozwalaj mury i budynki, żeby siać chaos i zniszczenie.
ŁUPY! WSZĘDZIE ŁUPY!
Uzbrój swoich mutantów po zęby, żeby przygotować ich na czyhające niebezpieczeństwa. W grze dostępne jest mnóstwo broni – od prowizorycznych proc po karabiny o dużym zasięgu, a także ubrań – od cylindrów po policyjne kamizelki kuloodporne. Nic tak nie oddaje atmosfery świata, na którym nie ma już ludzi, jak szarżujący z garłaczem w rękach zmutowany dzik w naszpikowanej kolcami metalowej zbroi.
Aktualizacje społecznościowe
Różne
Dyskusje
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz