sie 25. 2022
Hej

Szukam jakiegoś fachowca który rzeczywiście jest obeznany w temacie monitorów. Od 3 dni posiadam monitor gigabyte m27qP.

Opisywałem problem pod ostatnia wstawka z promocji na której go kupiłem ale w sumie odzew był bardzo słaby odpowiedzi nie mam.

Mam wrażenie ze ekran ma problem z geometria obrazu? O ile dobrze to określiłem. Takie sytuacje pamietam 20 lat temu w monitorach. Patrzę na monitor i mam wrażenie ze środek ekranu jest bliżej mnie niż lewa i prawa strona. Nie jest to jakaś duża różnica, ale graczowi który zwraca na szczegóły rzuca się w oczy. Właśnie, czy aby na pewno czy mi się wydaje? Tak wiec wracam do pytania, czy możliwy jest w monitorach tej generacji taki defekt? - czy to defekt czy raczej element do jakiejś kalibracji?

Proszę o pomoc
Aktualizacje społecznościowe
Różne

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika stark2991
  Ciężko coś doradzić, kiedy się tego nie widzi.
  Fizycznie środek ekranu JEST bliżej Ciebie w płaskim monitorze. Zwłaszcza że to dość duża przekątna. (Edytowano)
  Awatar użytkownika Huanpablo
  Autor
  Właśnie zastanawiam się nad jakimś złudzeniem optycznym, xD bo korzystaliśmy do tej pory z samsunga g5 wykrzywionego, a ten jest płaski i w sumie… nie wiem co z tym faktem robić. Niby jest 14 dni na zwrot ale szkoda mi go oddawać bo obraz jest konkretny i jeszcze trafiłem na model bez żadnych bolączek które przypisuje się tego typu matrycom