moje.a2mobile - aplikacja i strona do zarządzania kontem i usługami w a2mobile

41
wrz 28. 2017
Dodaję okazję bo pewnie wielu z Was nie wie, że jest już aplikacja i stronka sieci a2mobile.
W aplikacji można wiele sprawdzić, czy aktywować różne pakiety. Pewnie będą tacy którzy mnie opie.....ą, że to nie jest okazja, ale zaryzykuję.

Serwis moje.a2mobile, do którego dostęp możemy uzyskać także przez stronę internetową moje.a2mobile.pl, pozwala przypisać do jednego konta maksymalnie 5 numerów telefonu, które zostały zarejestrowane na danego użytkownika (PESEL).
Aktualizacje społecznościowe
A2mobile OkazjeRóżne
Najlepsze komentarze
Ale co to ma wspolnego z okazjami... nie cytujcie mnie,
41 Komentarzy
No nareszcie
Ale co to ma wspolnego z okazjami... nie cytujcie mnie,
A2mobile to oferta okazyjna a apka uzupełnieniem okazyjnym
Dobrze że stamtąd uciekłem ostatnio do RBM
adikadikwrz 28. 2017

Dobrze że stamtąd uciekłem ostatnio do RBM


kogo to?
Jak dla mnie to aplikacja spoko. Wprowadzili ją chyba 19.09, ja natomiast ściągnąłem ją następnego dnia. Wreszcie można zarządzać swoim kontem bez konieczności używania kodów lub kontaktem z biurem obsługi. Mamy do dyspozycji biling, ilość pozostałych GB transferu do następnego progu, możliwość wyłączenia opcji premium (sms, mms, subskrypcje) i kilka innych. Generalnie korzystam z sieci od połowy lipca i jestem zadowolony, 20zł co 31dni i mam wszystko czego mi potrzeba. Przydałby się jedynie hd voice, bowiem w porównaniu z siecią play, jakość rozmów jest zauważalnie niższa.
Nie przechodzi mój PESEL... bez sensu.
Mutineerwrz 28. 2017

Nie przechodzi mój PESEL... bez sensu.

Też tak miałem, pisałem poprawnie, a wyświetlało, że jest błąd. Kliknąłem wstecz i potem już byłem na swoim koncie. Piszę o stronie...
@tomku77Dodaj to dla czepialskich (10 PLN za przeniesienie numeru):
a2mobile.pl/prz…017
Edytowane przez: "lukelu" wrz 29. 2017
adikadik28/09/2017 22:57

Dobrze że stamtąd uciekłem ostatnio do RBM


Za to 10 wiecej płacisz
Mi.29/09/2017 00:15

Za to 10 wiecej płacisz

Na razie nic nie płacę bo dali 2 stówki za przeniesienie xD
co to za syf? taka apke ma kazdy operator
adikadik29/09/2017 00:23

Na razie nic nie płacę bo dali 2 stówki za przeniesienie xD

Trzeba było do Play przenieść to 5 stówek miałbyś
Meh, ta apka to tak naprawdę zwykły Webview :/
Idąc dobrymi opiniami tu na pepperze i ja zamówiłem swój starter. Głównie do internetu za dyszke. Internet łapie niby fajnie, zasięgi też spoko ale kurde bele nie da się nic na tym necie robić. Co chwilę jakoś dziwnie rozłącza, open FM przycina co jakieś 5min. I to nie ma znaczenia gdzie jestem, centrum Olsztyna czy przedmieścia wszędzie ten sam problem ehhh... Szkoda słów. Telefon na 2 karty sim i zmiana slotu nic nie daje, tak samo wymuszanie 3g, 4g etc, wszędzie ten sam problem z prędkością 2kb/s przez ok 1 min. Play takich problemów nie ma mimo, że nie dzwoniłem o odblokowanie mi zasięgu 4 sieci. Ktoś coś innego poleci? Bo w play 6gb za 20 złociszy to mimo wszystko drogo.
Edytowane przez: "jacob197" wrz 29. 2017
jacob197wrz 29. 2017

Idąc dobrymi opiniami tu na pepperze i ja zamówiłem swój starter. Głównie d …Idąc dobrymi opiniami tu na pepperze i ja zamówiłem swój starter. Głównie do internetu za dyszke. Internet łapie niby fajnie, zasięgi też spoko ale kurde bele nie da się nic na tym necie robić. Co chwilę jakoś dziwnie rozłącza, open FM przycina co jakieś 5min. I to nie ma znaczenia gdzie jestem, centrum Olsztyna czy przedmieścia wszędzie ten sam problem ehhh... Szkoda słów. Telefon na 2 karty sim i zmiana slotu nic nie daje, tak samo wymuszanie 3g, 4g etc, wszędzie ten sam problem z prędkością 2kb/s przez ok 1 min. Play takich problemów nie ma mimo, że nie dzwoniłem o odblokowanie mi zasięgu 4 sieci. Ktoś coś innego poleci? Bo w play 6gb za 20 złociszy to mimo wszystko drogo.


Spróbuj reklamować, bo to normalne nie jest, oglądam spokojnie seriale w HD i nic nie cieło, a zdarzało mi się i oglądać jadąc w autobusie i to w teoretycznie słabym zasięgu (np góry: Polanica)
Takie info to lepiej do Dyskusje...
tomku7729/09/2017 00:28

Trzeba było do Play przenieść to 5 stówek miałbyśNiedawno tu było, że te 5 stów to trochę ściema.
adikadik28/09/2017 22:57

Dobrze że stamtąd uciekłem ostatnio do RBM

A czemu??? W czym był problem???
reas0n29/09/2017 00:57

Meh, ta apka to tak naprawdę zwykły Webview :/

Ale działa i ma to co potrzeba i się nie muli. Operator fajny bo tanie rozmowy i net w pakiecie a nie jak u poprzedniego albo tanie rozmowy i drogi net albo tani net i drogie rozmowy albo utrudnienia do tanich rozmów nie ma cyklicznego neta i pamiętanie bo jak się zapomni to lipa. Nie ma aż takiej potrzeby aplikacji bo nie trzeba pilnować. Oferta najlepsza i oby przez apke nie zmienili oferty.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst