Opublikowano 17 marca 2021

Młotowiertarka Wuber WR-RH-2000 SDS Marka jakieś opinie użytkowników ?

Witam - ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą Wuber ? Chodzi konkretnie o Młotowiertarka Wuber WR-RH-2500 SDS
(ewentualnie tez Wuber WR-RH-2000 SDS )
mało o nich informacji a te na allegro nie wiem na ile są wiarygodne.
W każdym razie poszukuje takiej w miarę zgrabnej młotowiertarki - poprzednio też miałem jakiś noname z Leroy i służył z 15 lat do drobnych prac bez problemów w końcu jednak padł udar.
Tutaj wystarczy mi jak podziała 2-4 lata ale nie chciał bym użerać się z gwarancją po paru miesiacach ...

Także sugestie mile widziane ( Parkside teraz nie ma nic teraz w ofercie Lidla a jakichś super PROfesjonalnych nie potrzebuje )
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika NLC
  Patrząc po zdjęciach i opisie , wygląda na najgorszą Chińszczyzne , już sam opis ,że taka wiertarka ma 4J uderzenia mówi wszystko o tym sprzęcie. Za praktycznie te same pieniądze wolał bym np.allegro.pl/ofe…BwE
 2. Awatar użytkownika Krzychu127
  Jak masz kupować chińszczyznę niesprawdzoną to szukaj parksajda. Bezproblemowa gwarancją to plus. Dawniejsze chinole potrafiły być dobre jak na cenę z marketu.
 3. Awatar użytkownika wewsie
  Autor
  NLC17/03/2021 17:40

  Patrząc po zdjęciach i opisie , wygląda na najgorszą Chińszczyzne , już sam …Patrząc po zdjęciach i opisie , wygląda na najgorszą Chińszczyzne , już sam opis ,że taka wiertarka ma 4J uderzenia mówi wszystko o tym sprzęcie. Za praktycznie te same pieniądze wolał bym np.https://allegro.pl/oferta/mlotowiertarka-mlot-udarowy-einhell-sds-rt-rh-20-1-9982799443?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_narzedzia&ev_adgr=Narz%C4%99dzia&gclid=EAIaIQobChMImraRoOK37wIVMECRBR1zLwrQEAQYASABEgK4nPD_BwE


  Problem w tym że ten EINHELL na duzo mniejsza mniejsza moc i udar 1.7J czyli kiepawo jak na młotowiertarkę. Nie do końca wiem co miałeś na myśli pisząc o tych 4J - czy to jest zawyżone skoro 4 razy słabszy silnik EINHELL ma prawie połowę tego ?
 4. Awatar użytkownika NLC
  wewsie17/03/2021 23:57

  Problem w tym że ten EINHELL na duzo mniejsza mniejsza moc i udar 1.7J …Problem w tym że ten EINHELL na duzo mniejsza mniejsza moc i udar 1.7J czyli kiepawo jak na młotowiertarkę. Nie do końca wiem co miałeś na myśli pisząc o tych 4J - czy to jest zawyżone skoro 4 razy słabszy silnik EINHELL ma prawie połowę tego ?


  Powiem ci tak ta wiertarka którą podałeś ma bardzo zawyżone dane nie jest możliwe ,żeby taka wiertarka miała 2000w i uderzenie 4J. Co najwyżej połowe tego , a znając Chińczyków to może nawet jeszcze mniej. A Einhell to całkiem dobra firma i te 1,7J jest tak po prostu realne . Do domowych zastosowań wystarczy ,a przy tym jest dosyć lekka i kompaktowa. Parkside też jest duzo lepszą opcją niż ta co podałeś ,głównie przez bezproblemową gwarancję.
  Awatar użytkownika Yardek
  W Lidlu 5J przy 1550W
Awatar użytkownika