Opublikowano 2 dni temu

Mio MiVue C545 - jaka karta microSD?

Zakupiłem kamerę Mio MiVue C545, która obsługuje karty microSD aż do 256GB. Zastanawiam się jaką kartę microSD zakupić do tego modelu wideorejestratora. Trochę zgłębiłem temat i natknąłem się na informację, że do kamer samochodowych rekomendowane są karty microSD z serii Endurance, m.in. Samsung Endurance, które cechują się znacznie dłuższą żywotnością od tych zwykłych z serii Pro, ale jednocześnie są dwukrotnie droższe. Czy faktycznie warto do nich dopłacić? Dodam, że na ten moment nie planuję używać kamerki w trybie parkingowym (nie posiadam zestawu Mio Smartbox), więc będzie ona pracować wyłącznie w trakcie jazdy.
Aktualizacje społecznościowe

14 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika LucaS_82
  Według mnie to nie warto dopłacać do endurance. Takie karty używa się raczej w firmach produkcyjnych. Tam ważne jest żeby sprzęt był maksymalnie niezawodny żeby nie było przestojów.
 2. Awatar użytkownika FleetManagerPoGodzinach
  oby nie Sandisk. Do tej kamery spokojnie 10klasy wystarczy. Ważne zeby nie kupować z dziwnych źródeł bo jest masa podróbek. No chyba, że ma pracować po 8h dziennie w aucie to kup endurance bo zwykła padnie po roku max i będzie zawieszała kamerę a ty będziesz myślał, że to jej wina - standardowy problem w każdej kamerce.
  Awatar użytkownika tadeo2021
  Autor
  1. Czy Samsung EVO Plus 256GB będzie wystarczająca?
  2. Czy sklep EURO RTV AGD jest OK?
  3. W jaki sposób można sprawdzić/rozpoznać podróbkę? (Edytowano)
 3. Awatar użytkownika fixior82
  Kup zwykłą dobrą i szybką firmową kartę. To zwykła kamerka fhd. Nie ma sensu pchać do niej endurance (Edytowano)
Awatar użytkownika