Opublikowano 22 godziny temu

Minus 10% w aplikacji MediaMarkt

Czy tylko ja mam wrażenie że sklep ostatnią promocją minus 10% w apce marketingowo strzela sobie w stopę? Z jednej strony można było chwilowo upolować niezła okazję a z drugiej, nagle jest niedostępny cały asortyment do kwoty 50zł, masa anulowanych zamówień, brak możliwości faktury vat gdzie bez promocji można normalnie brać. W ciągu doby dwukrotnie podnieśli cene monitora IIYAMA G-Master G2445HSU-B1 z 447.89 na 469 a przed chwila na 529, wiec po co ta promka?
Aktualizacje społecznościowe

3 Komentarze

sortowanie:
Awatar użytkownika
  1. Awatar użytkownika ArekBVB
    Chłyt marketingowy i tyle, pewnie sobie policzyli, że finalnie im się to opłaca i tyle. Ogólnie promki w sklepach "mediowych" to jest jeden wielki chaos z poplątaniem, skaczące z dnia na dzień ceny, algorytymy cenowe, tu użyj kodu, tam wielka super wyprzedaż, kup 5 to piąty gratis, ale w tym wypadku ceny będą "oryginalne", a nie te z kodem. Gratisy przy zakupie w stylu jakichś spotifajów czy innych głupotek, które każdy sobie sam ogarnąć. Wszystko zrobione tak żeby konsument zapłacił tyle ile sklep chce ale żeby jednak konsument miał poczucie, że załapał się na super okazję i zbudował sobie bardzo pozytywną opinię na temat danego sklepu.
  2. Awatar użytkownika asimply
    Cenami zaczęli manipulować na potęgę. Ponadto ta ich aplikacja to syf. Działa tak ociężałe, że odnoszę wrażenie, że to wrapper www.
  3. Awatar użytkownika Arwena
    Nie tylko do 50 zł. Chciałam zamówić produkt za około 200 zł. Pokazywało dostępność a dopiero w koszyku dowiadywałam się że go nie ma. Na infolinii stwierdzili że to błąd po wprowadzeniu aplikacji i złe odczytuje i od tego czasu dostępność zmienili.
Awatar użytkownika