Microsoft szykuje „kilka niespodzianek”. Nadciągają gry na Xbox Series X

kwi 27. 2020
257565-UgUUl.jpg
Najbliższe tygodnie to kluczowy czas dla Microsoftu, który przedstawi gry zmierzające na nową generację. Jason Ronald potwierdził przygotowanie fajnych demonstracji i „kilku niespodzianek” szczególnie interesujących dla graczy wyczekujących premiery Xboksa Series X.

Phil Spencer już w ubiegłym tygodniu potwierdził, że następnym krokiem jego zespołu jest prezentacja gier zmierzających na Xboksa Series X. Jak na razie brakuje jeszcze konkretnej daty wydarzenia, jednak możemy być pewni, że do tej gratki dla wszystkich sympatyków marki Xbox pozostało coraz mniej czasu.

Jason Ronald w nawiązaniu do słów swojego szefa, odniósł się do intensywnego czasu panującego obecnie w ekipie i potwierdził zakończenie ekscytującego tygodnia. Jego zespół zakończył „wiele znaczących kamieni milowych”, przygotował „fajne dema i „kilka niespodzianek”. Szef zarządzania oprogramowaniem w zespole Microsoftu potwierdził, że pomimo utrudnionych i wymagających warunków, pracownicy kontynuują ciężką pracę.

Nie znamy dokładnych planów korporacji z Redmond, co daje możliwość pozytywnego zaskoczenia graczy. Phil Spencer powinien w ciągu najbliższych dni przedstawić kolejne gry zmierzające na amerykańskiego next-gena. Gracze nie muszą się martwić o tytuły z Xboksa One, trzeba jednak przyznać, że Microsoft staje przed nie lada wyzwaniem zapewnienia kilku niezwykle mocnych tytułów, których premiera odbędzie się wraz z Xboksem Series X. Wszelkie zapowiedzi ze strony pracowników Xboksa tylko podgrzewają atmosferę i rozbudzają wielkie oczekiwania.

twitter.com/jro…345

Źródło:ppe.pl
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
Dyskusje
2 Komentarze
Prześlij Komentarz