Mi 9 - Jaka ochrona wyświetlacza i ładowarka QC4.0

5
lis 2.
Witam wszystkich, tak jak w temacie. Poszukuję dobrej ochrony wyświetlacza do Mi 9. Co lepsze, jakaś folia czy szkło hartowane?
Druga poszukiwana rzecz to ładowarka która obsłuży 27W. Warto kupić oryginalną xiaomi czy coś innego producenta? Z góry dziękuję.
Aktualizacje społecznościowe
Zadaj pytanie
5 Komentarzy
Ze szkłem hartowanym do MI 9 trzeba uważać bo jeżeli ma małe wycięcie w formie dziurki na przednią kamerkę to jest problem gdy dostaną się tam paprochy i kurz który później nie da się do końca doczyścić (chyba że jakimiś patyczkami do uszu tam wygrzebywać" dlatego lepiej sprawdza się nawet tanie szkło z aliexpressu ale z "pełnym" wycięciem na aparat wtedy na ekranie masz ochronę a gdy robisz zdjęcie poprostu przecierasz obiektyw i już możesz spokojnie robić fotkę.
Co do ładowarki jak masz kasę możesz kupić oryginał bo wiadomo działa super ale polecam też ładowarki firmy Baseus które też działają świetnie i marka ta ma naprawdę spoko opinie i uchodzi za solidną.
Aczkolwiek używam 27W ładowarki tylko gdy naprawdę się śpieszę bo pamiętaj zmniejsza to żywotność baterii standardowa 18 W też ładuje w miare szybko a bateria w telefonie posłuży ci dłużej w perspektywie kilku lat ładowania.
Edytowane przez: "Mark89" lis 2.
Mark8902/11/2019 15:02

Ze szkłem hartowanym do MI 9 trzeba uważać bo jeżeli ma małe wycięcie w for …Ze szkłem hartowanym do MI 9 trzeba uważać bo jeżeli ma małe wycięcie w formie dziurki na przednią kamerkę to jest problem gdy dostaną się tam paprochy i kurz który później nie da się do końca doczyścić (chyba że jakimiś patyczkami do uszu tam wygrzebywać" dlatego lepiej sprawdza się nawet tanie szkło z aliexpressu ale z "pełnym" wycięciem na aparat wtedy na ekranie masz ochronę a gdy robisz zdjęcie poprostu przecierasz obiektyw i już możesz spokojnie robić fotkę.Co do ładowarki jak masz kasę możesz kupić oryginał bo wiadomo działa super ale polecam też ładowarki firmy Baseus które też działają świetnie i marka ta ma naprawdę spoko opinie i uchodzi za solidną. Aczkolwiek używam 27W ładowarki tylko gdy naprawdę się śpieszę bo pamiętaj zmniejsza to żywotność baterii standardowa 18 W też ładuje w miare szybko a bateria w telefonie posłuży ci dłużej w perspektywie kilku lat ładowania.


Dziękuję bardzo za pomoc!!
Polecam również szkło z klejem UV zamiast standardowego już z warstwą klejącą. Łatwe w montażu, zero bąbelków powietrza i kurzu pod szkłem a do tego klej trzyma wszędzie, nawet na zawiniętych krawędziach ekranu
rodez96302/11/2019 16:29

Polecam również szkło z klejem UV zamiast standardowego już z warstwą klej …Polecam również szkło z klejem UV zamiast standardowego już z warstwą klejącą. Łatwe w montażu, zero bąbelków powietrza i kurzu pod szkłem a do tego klej trzyma wszędzie, nawet na zawiniętych krawędziach ekranu


Czy mogę prosić o jakiś namiar na takowe szkło?
s.click.aliexpress.com/e/c…adz

Ja kupowałem coś takiego, ale nie polecam akurat tego bo łatwo się porysowało metalowym nożem (robiłem testy wytrzymałości :D).
Ogólnie na Ali wpisz UV glass i powinno być dużo tego
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Dyskusje